Rękawiczki niedrapki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

OCHRONNE RĘKAWICZKI NIEDRAPKI

Jesteś w trakcie przygotowywania wyprawki dla noworodka? A może szukasz jakiś przydatnych akcesoriów dla nowo narodzonego dziecka i jego rodziców? Jeśli tak, to w sklepie internetowym Fabryka Bodziaków znajdziesz wszystkie produkty niezbędne w tej sytuacji, takie jak choćby niemowlęce rękawiczki niedrapaki. Chcesz wiedzieć więcej? To zapoznaj się z informacjami umieszczonymi poniżej.

RĘKAWICZKI NIEDRAPKI DLA MALUSZKÓW

Nowo narodzone dziecko wymaga szczególnej opieki. Pierwsze miesiące życia to czas, kiedy musimy się skupić przede wszystkim na bezpieczeństwie i wygodzie naszej pociechy. W tej sytuacji użyteczne są wszelkie praktyczne  akcesoria, których rolą jest ułatwienie codziennego funkcjonowania malucha i jego rodziców. Należą do nich m.in. rękawiczki niedrapki, które pomagają zapobiegać zadrapaniom i podrażnieniom skóry dziecka. Jak wiemy, skóra dziecka w pierwszych miesiącach życia jest szczególnie wrażliwa i podatna na uszkodzenia. Rękawiczki dla dzieci w postaci rękawiczek niedrapków, są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, która jest miękka i delikatna w dotyku. Poza tym do właściwości bawełny należy także  odporność na uszkodzenia czy deformacje, które mogą wystąpić np. po praniu. Ponadto bawełna jest bardzo bezpieczna w kontakcie ze skórą i nie wywołuje alergii. Jest też przewiewna, przez co zmniejsza szanse na intensywne pocenie się dziecka. Oprócz funkcji chroniącej delikatną buzię dziecka przed podrapaniem, rękawiczki niedrapki są także ochroną przed zimnem. W związku z tym rękawiczki niedrapki sprawdzą się zarówno podczas spacerów w zimniejsze dni, jak i w domu, gdy tylko zauważymy, że nasze dziecko odkrywa otoczenie za pomocą dłoni. Produkt ten jest więc niezbędny jako wyposażenie niemowlaka.  Jeśli natomiast kupujesz akcesoria dla dziecka na prezent, to rodzice dziecka z pewnością będą wdzięczni za tak praktyczny podarunek.

RÓŻNE WZORY I KOLORY

W tej kategorii produktów znajdziesz rękawiczki niedrapki dla najmłodszych w różnych kolorach i wzorach. Proponowane modele są urocze, przez co idealnie wpasują się w dziecięce stylizacje. Dostępne są rękawiczki niedrapki dla niemowlaków w kolorach takich jak: róż, błękit, zieleń czy biel, a także np. w kwiatowe wzory. Oferowane akcesoria będą odpowiednie zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. W sklepie internetowym Fabryka Bodziaków znajdziesz także zestawy rękawiczek niedrapek wraz ze śpiochami, kaftanikami czy czapeczkami np. ze wzorem w myszkę Miki. Wybierając nasz sklep, masz gwarancję najwyższej jakości i tego, że wszystkie produkty zostały uszyte w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą rękawiczek dla niemowlaków, a także innych produktów niezbędnych do skompletowania wyprawki. W razie pojawiających się wątpliwości i pytań służymy pomocą.