Bluzy rozpinane

Filtry

Bluzy rozpinane dziewczęce

Dziewczęco i na luzie? Oczywiście! To dzięki rozpinanym bluzom z Fabryki Bodziaków Wasze pociechy płci żeńskiej będą zarówno wyglądały uroczo jak i czuły się komfortowo. Rozpinane bluzy są świetnym rozwiązaniem dla małych dzieci, których „wszędzie pełno” i które niemal nieustająco biegają, wspinają się itd. W naszym klimacie nietrudno o przeziębienie. Raz świeci słońce, za chwilę – zrywa się lekki wiaterek. Ten ostatni potrafi być jednak zdradziecki a ubieranie się na cebulkę najczęściej okazuje się w Polsce optymalne. Bluzy rozpinane dla dziewczynek i chłopców z nadrukami od Fabryki Bodziaków idealnie się do tego nadają. Rozpinane bluzy na suwak są bardzo wygodne zarówno z punktu widzenia małych dzieci je noszących jak i ich rodziców. Wiązanie sznurowadeł czy zapinanie guzków może być problematyczne i czasochłonne nie tylko w wieku zaledwie kilku lat. Buty na rzepy i spodnie na suwak to coraz częściej oszczędność czasu i sił przeznaczanych na walkę z tą podstępną, nieożywioną materią. 

Delikatne bluzy rozpinane dla dziewczynek

Bluzy dziewczęce, aby były właśnie takie: subtelne i urocze, utrzymane są niejednokrotnie w jasnej, pastelowej kolorystyce. Ponadto posiadają falbanki, marszczenia albo wstawki sprawiające, że ich dziewczęcy charakter zostaje bardzo podkreślony, co wydawać mogłoby się trudne w przypadku tak uniwersalnego i prostego stroju jak sportowa bluza. Zapinane bluzy dla dziewczynek ponadto charakteryzują typowo dziewczęce motywy, takie jak kwiatuszki albo kokardki. Dla tych najmłodszych – do kapturków przyszywamy atrakcyjne dla dzieci królicze uszka. Same uszka może zdobić właśnie kwiatowy wzór, a resztę bluzy zawsze można wówczas pozostawić gładką lub nadrukować na niej jeszcze coś ciekawego. Pastelowe bluzy rozpinane dziewczęce współgrają z innymi jasnymi częściami garderoby, ale także równoważą nieco ciemne stroje, aby nie były one tak przytłaczające. 

Na luzie? Tylko w bluzie!

Wszędzie, gdzie silnie sformalizowany strój nie obowiązuje warto zakładać bluzy. Najlepiej te rozpinane, które nie popsują wciąż jakże ważnej fryzury, choćby tej najprostszej, tak jak modele wkładane przez głowę. Do zabawy, na wakacje, na zakupy czy podczas wizyty u koleżanki bluzy rozpinane dla dziewczynek sprawdzają się świetnie. A może bluzy z takim samym nadrukiem dla dziewczynki, jej mamy i taty? W Fabryce Bodziaków to wszystko jest możliwe. Wszędzie tam, gdzie panuje familijna i luźna przy tym atmosfera takie stroje zawsze są mile widziane. 

Bluza (nieomal) na każdą pogodę

Pomijając tropikalne upały bluza sprawdza się świetnie w każda pogodę, jaka potrafi panować w naszej strefie klimatycznej. Założymy ją chętnie zamiast cienkiej kurtki, niemiłego w dotyku sweterka itp. Dziewczęce bluzy bez zapięcia, typu kangurka, jak i bluzy rozpinane dziewczęce wygodnie nosi się także pod kurtką czy płaszczykiem. Zimą, kiedy temperatury spadają naprawdę nisko – taka bluzę założymy nie tylko na t-shirt. Luźna bluza zmieści się z powodzeniem nawet na dwie cienkie warstwy odzieży pod nią. No i rozpinaną bluzę bardzo łatwo zdjąć zaraz po wejściu do ciepłego pomieszczenia. Rozpinane bluzy to ubranka bardzo estetyczne i praktyczne, bez których po prostu trudno się obejść.