Bluzy z kapturem

Filtry

Bluzy z kapturem dla chłopców

Najlepszy strój dla małego łobuziaka? Oczywiście wygodna dresowa bluza. Najlepiej z nadrukowanym napisem „łobuziak”. Zarówno bluzę jak i napis zamówicie na fabrykabodziakow.pl. Łobuziaki po tym jak nabroją chętnie chowają głowę na przykład w kaptur. Bluzy z kapturem dla małych łobuziaków mogą występować w bardzo różnych wariantach kolorystycznych a sam napis – powstać może różną czcionką. Przecież nawet łobuziaki różnią się między sobą stylem, charakterem i upodobaniami. A szczególnie w wieku przedszkolnym łobuziaków nie brakuje. To czas gwałtownej realizacji pomysłów mało przemyślanych, gdyż kilkulatek zarówno nie posiada pogłębionej wiedzy na temat przyczynowo-skutkowych konsekwencji różnych działań jak i potrzebuje bardzo dużo ruchu aby rozładować stale buzującą w nim energię. Nie bez kozery place zabaw i podobne im atrakcje cieszą się zainteresowaniem dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym znacznie bardziej niż, dajmy na to, studentów. Ubrania przeznaczone właśnie dla takich dzieci powinny być jak najbardziej wygodne oraz nie krępujące ich ruchów.

Bluzy z kapturem chłopięce

Bluzy z kapturem chętnie są wybierane przez aktywnych chłopców w zastępstwie kurtek. Praktycznie tylko pogoda oraz kondycja i odporność dziecka są czynnikami pozwalającymi ocenić czy jest to dobry wybór. Czasami lekką wiatrówkę warto zastąpić kolorowym polarem z nadrukiem. Na przykład z kapturem z doszytymi zabawnymi uszkami. Chłopięce bluzy z kapturem to znakomite ubranie do szkoły, na podwórko i na wakacje. Jakie nadruki na chłopięcych bluzach są najpopularniejsze? Przedstawimy to, pamiętajcie jednak, że często najładniejsze, najbardziej ciekawe i inspirujące są bluzy z autorskimi nadrukami. Aby zamówić taką bluzę wystarczy przygotować projekt nadruku i w odpowiednim formacie oraz rozdzielczości przysłać go do nas pocztą elektroniczną.

Jaki zatem nadruk na bluzy z kapturem dla chłopców?

Najchętniej wybierane nadruki to oczywiście imiona chłopców, napisy typu „łobuziak” albo atrybuty popularnych superbohaterów. Napis „prymus” raczej nie ucieszy młodego człowieka i rzadko zjedna mu rówieśników, nawet jeżeli jego wyniki w nauce są wybitne. Stereotypy płciowe wciąż są bardzo silnie zakorzenione w powszechnej świadomości. Paradoksalnie właśnie u dzieci, które nie hamują się jeszcze w wyrażaniu swoich opinii potrafią grać pierwsze skrzypce i stawać się przyczyną ogromnych dramatów. Chłopcu najlepiej zatem zafundować bluzę bądź to podkreślającą jej męski charakter, bądź też neutralną w swoim wyrazie. Szczególnie należy uważać w jeżeli chodzi o motywy „neutralne”, aby przypadkiem nie przeoczyć ich ewidentnej symboliki. Nadruki na bluzy z kapturem chłopięce to zatem często także niektóre zwierzęta albo po prostu zabawki, takie jak ulubione auta albo modele koparek. Wszystko zależy tutaj naturalnie od wieku konkretnego chłopca. Z pewnością im młodszy, tym bardziej pozwolić możemy sobie na wizerunek słodkiego misia albo kotka. „Starszaki” wolą zwykle nosić bluzy z kotwicami albo innymi symbolami na przykład nawiązującymi do typowo w powszechnym pojęciu męskich ról i zajęć.