Bluzy z kapturem

Filtry

Bluzy z kapturem dla dziewczynek

Bluzy dresowe zapinane, bądź te wkładane przez głowę dla dzieci są modne nie od dziś. Te trendy zawdzięczamy najwyraźniej nie tylko ich czysto estetycznym ale przede wszystkim – tym praktycznym aspektom. Dresowe czy też polarowe bluzy są bardzo wygodne, łatwe w utrzymaniu czystości i właściwie nie trzeb a ich prasować. To bardzo istotne kwestie, kiedy dziecko trzeba przebierać kilka razy dziennie w czystą odzież a do tego jeszcze prać, gotować, sprzątać nieustająco a w dodatku wykonywać obowiązki zawodowe, żeby na to wszystko wystarczyło. Kiedy wszystkie bluzy z kapturem dla dziewczynek czy tez dla chłopców są identyczne w całym tym rozgardiaszu trudno czasami połapać się która z nich jest czysta, a która z plamą na plecach albo ściągaczu właśnie powinna powędrować do kosza na brudne rzeczy. Na szczęście jest Fabryka Bodziaków, wytwórca nieszablonowych i atrakcyjnych ubranek dla dzieci i dorosłych z różnymi wzorami. U nas bez problemu zamówicie nawet kilkanaście różnych bluz albo koszulek z bardzo różnymi nadrukami. Dzięki temu łatwiej będzie zorientować się choćby, która z nich ma znaleźć się na dziecku a która – w szafie. 

Bluzy z kapturem dziewczęce

Bluzy dziewczęce i chłopięce z Fabryki Bodziaków, a także inne ubranka, jak na przykład niemowlęce body albo bawełniane t-shirty, zawsze są najwyższej jakości. Chodzi tutaj nie tylko o samo ubranie, które nie powinno przecież „rozchodzić się” albo kurczyć podczas prania ale także o wykonane na nich nadruki. Wielokrotnie zdarza się, że ładny nadruk na bluzeczce zakupionej w sieciówce okazuje się być niskiej jakości, wręcz „z gumy”, która szybko brzydko rozrywa się i niszczy. Naturalnie po to, abyście udali się do sklepu z powrotem i kupili kolejną bluzeczkę i kolejną… Fabryka Bodziaków gwarantuje Wam brak takiej fuszerki. Przykładamy się do tego co robimy, abyście przy niewygórowanych cenach mogli ubierać siebie i swoją rodzinę wygodnie i długo w te same rzeczy. Bluzy z kapturem dziewczęce i inne ubranka z nadrukiem, jakie przygotowujemy posłużą długo, do tego stopnia, że prawdopodobnie większość z nich przekażecie kolejnym dzieciom. Dziewczęce bluzy z kapturem są chętnie noszone przez dziewczynki w wieku przedszkolnym, ponieważ łatwo się je rozpina i zdejmuje jak i zakłada. A kiedy zabawa wre – wystarczy rozsunąć nieco suwak by dziecko się nie zgrzało. To ostatnie jest proste do wykonania nawet dla najmłodszych przedszkolaków. 

Wesołe bluzy z kapturem dla dziewczynek

Bluzy z kapturem z Fabryki Bodziaków są bardzo atrakcyjne również dlatego, że same kaptury ozdobione są często dodatkowymi wesołymi motywami, jak na przykład królicze uszka. Nawet dzieci, które trudno namówić na ubranie się przed porannym wyjściem często łatwiej będzie namówić na takie modele. Zaoszczędzicie siły i nerwy z tym związane. Wesołe bluzy nie muszą oczywiście mieć doszytych uszu. Bluzy w liski albo inne zwierzątka, czy choćby z napisem i słonkiem także podobają się i dzieciom i ich opiekunom. Im bardziej wzorzyste bluzy tym mniej widać na nich drobne zabrudzenia, dlatego warto nosić bluzy z nadrukami na przykład do przedszkola albo na plac zabaw.