Kurtki dla chłopców

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kurtki dla chłopców

Kurtki dziecięce, zwłaszcza te przejściowe, dla najmłodszych dzieci warto mieć z wyprzedzeniem. Biorąc pod uwagę pogodę oraz całoroczne warunki klimatyczne panujące w Polsce w ciągu roku, niezależnie od jego pory, zdarzają się dni o bardzo zmiennej pogodzie lub kilkunastostopniowych temperaturach. Właśnie wówczas stroje „na cebulkę” sprawdzają się najlepiej. Zapraszamy do Fabryki Bodziaków po koszulki, bluzki oraz kurtki – czyli wszystkie warstwy klasycznej cebulki dla dzieci! Z Fabryką Bodziaków ubierzecie się oryginalnie, wygodnie i ciepło, a kiedy trzeba – również lekko i przewiewnie. Najlepiej mieć zatem zawczasu cały komplet koszulek oraz bluz a do tego nawet kilka kurtek dla chłopców typu wiatrówka i innych.

Kurtki bluzy i dresy

Zamiast kurtki nierzadko lepiej sięgnąć po strój z polaru dla dziecka. Polarowe lekkie bluzy/kurteczki z kapturami, na przykład z uszkami króliczków albo innych wesołych zwierzaków to nasza alternatywa dla niektórych modeli cienkich chłopięcych kurtek. Polar dobrze chroni przed wiatrem i chłodem, a jednocześnie nie jest aż tak sztywny i gruby jak większość nawet cienkich kurteczek dziecięcych. Ponadto polary występują często w o wiele szerszej gamie kolorystycznej i w dodatku można na nich z łatwością umieszczać pożądana grafikę lub emblematy. Kurteczki dla dzieci same w sobie często posiadają wewnętrzną część właśnie z polaru, a dopiero na wierzchu bardziej sztywne, przeciwwietrzne oraz przeciwdeszczowe warstwy. Jest tak naturalnie również w przypadku kurtek dla chłopców. Ciekawe kurtki chłopięce także można ozdabiać specjalnymi nadrukami i innymi wzorami, na przykład identycznymi jakie dziecko ma na koszulce albo na bluzie. W Fabryce Bodziaków takie rzeczy nie tylko są możliwe – to nasza codzienność. Przygotujemy indywidualne zestawy garderoby dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Kurtki dla chłopców to jedynie przysłowiowa „kropka nad i” pod tym względem.

Kurtki z charakterem

Kurtki od dawna nadawały szczególnego charakteru każdej stylizacji. Zarówno tej damskiej jak i męskiej. W wielu filmach postacie choćby różnego rodzaju buntowników nosiły właśnie charakterystyczne kurtki. Na przykład czarne kurtki skórzane, kurtki typowo „motocyklowe” to po prostu obecny w powszechnej świadomości symbol zawadiaki, łobuziaka. Z kolei niemowlęce, pikowane kurteczki dla najmłodszych to coś wręcz odwrotnego – to oznaka uroczego, bezbronnego maleństwa w ciepłych pieleszach, budzący raczej czułość. Kurtki i kurteczki chłopięce o różnym charakterze wybierajcie w Fabryce Bodziaków. Bez względu na to na jakie kurtki dla chłopców ostatecznie postawicie pod spodem zmieści się na pewno wyjątkowy bodziak, prosto z Fabryki Bodziaków oczywiście. Wszystkie zestawy ubranek, obejmujące na przykład kurtkę spodenki i body niemowlęce chętnie zapakujemy na prezent. W końcu Fabryka Bodziaków to również fabryka nietuzinkowych prezentów dla najmłodszych. Kurtki można łączyć w bardzo ciekawe komplety z czapeczkami i innymi drobiazgami, jednak zawsze polecamy bodziaki z fantastycznymi nadrukami w formie napisów albo grafiki.