Dla Cioci i Wujka

Filtry

Koszulki dla cioci i dla wujka

Kiedy mama, tata, dziadkowie i dzieci ubrane są już w całe zestawy familijnych koszulek ich kolekcję można poszerzyć o fantastyczne modele dla cioci i dla wujka! Każdy, kto miał ciocię albo wujka, zwłaszcza takich, którzy nie mają swojego potomstwa wie jak bardzo lubią oni często rozpieszczać swoich siostrzeńców i siostrzenice. Nawet ci „przyszywani”. To z nimi często jako dzieci chodziło się do zoo albo na lody, spędzało wiele godzin na beztroskiej zabawie. W tej kwestii od pokoleń chyba niewiele się zmieniło. Warto zatem podziękować kochanej cioci i wujkowi obdarowując ich miłym upominkiem. Na przykład odpowiednią koszulką albo zestawem koszulek z wdzięcznymi nadrukami.

Koszulki dla wujka, cioci i siostrzeńców

T-shirty dla cioć, wujków oraz siostrzeńców maja ogromny potencjał jeżeli chodzi o przyszłe nadruki. Wszystko zależy w tym zakresie naturalnie od konkretnych gustów i upodobań cioci. Niemniej – polecamy zestawy ubrań i ubranek dla cioć wujków i dzieci z napisami nawiązującymi do siebie wzajemnie. Zdjęcie zrobione podczas dużej rodzinnej imprezy, na którym wszyscy ubrani są w koszulki z tym samym motywem to wspaniała pamiątka na długie lata.

Co kupić cioci?

Chociaż nie obchodzimy Dnia Cioci ani Dnia Wujka, nic nie stoi na przeszkodzie, aby w ramach tak zwanej nowej, świeckiej tradycji urządzić je i świętować we własnym zakresie. W końcu każdy powód do świętowania w rodzinnym gronie jest dobry. Oprócz proponowanych przez nas wzorów nadruków ciocię i wujka uszczęśliwić można zawsze innym, wyjątkowym gadżetem w postaci koszulki z ciekawym motywem. Koszulki dla wujka z napisem „Najlepszy wujek na świecie” w komplecie z małą koszulką lub niemowlęcym body opatrzonym komunikatem „Mam wujka i nie zawaham się go użyć” na pewno sprawią wiele radości. Niejedna ciocia doceni zapewne motywy kwiatowe i inne nieco bardziej delikatne, choć wcale nie musi dotyczyć to cioci jeżdżących na motocyklach. Chcąc być neutralnym cioci zawsze wypada kupić koszulkę w stonowanym kolorze z wielkim serduchem, choćby koloru czerwonego. O jego trwały i staranny nadruk zadba już troskliwie nasza Fabryka Bodziaków.

A może poducha z nadrukiem?

Kolorowe koszulki dla cioci albo dla wujka na prezent to zawsze świetny pomysł. Ponadto wielu spośród nich ucieszy dekoracyjna poduszka z nadrukiem. Swoich najbliższych znacie najlepiej, dlatego To Wy wybieracie gadżet oraz motyw – a my je dla Was realizujemy. Koszulki w uniwersalnych rozmiarach oraz wygodne poduszki to prezenty odpowiednie dla każdego. Jedynie nadruk i motyw czynią je wyjątkowymi i indywidualnymi. Ponadto koszulki albo dekoracyjne poduszki są prezentami zawsze atrakcyjnymi, których różne warianty można ofiarowywać tym samym osobom wielokrotnie. Za każdym razem zaś taki prezent będzie zupełnie inny. Znów nie macie pomysłu na prezent? Zamawiajcie je na fabrykabodziakow.pl!