Koszulki Dla Dziadka

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Koszulki z nadrukiem dla dziadka

O ile babcię najczęściej ucieszy bukiet kwiatków często stajemy przed dylematem dotyczącym drobnego, niezobowiązującego upominku dla dziadka. Na szczęcie swojego dziadka zazwyczaj dobrze znamy. Znamy jego gusta, upodobania czy też hobby, a do nich jak najbardziej nawiązywać mogą nadruki na koszulkach jakimi mogą uszczęśliwiać go wnuki w pewnych odstępach czasu. T-shirty to jedna z najpopularniejszych części garderoby niezależnie od płci oraz wieku, dlatego niejeden dziadek ucieszy się z ciekawie zadrukowanej bawełnianej koszulki z krótkim rękawem. Koszulki dla dziadka to prezent bardzo wdzięczny. Wygodne i wysokiej jakości t-shirty z radomskiej Fabryki Bodziaków przygotowujemy i wysyłamy na teren całej Polski.

Koszulka dla starszego pana

Starsi panowie zazwyczaj wcale nie mają wybitnie odmiennych upodobań. Ucieszą ich zapewne koszulki z motywami podobnymi do tych, które noszą młodsi panowie a nawet mali chłopcy. Koszulka z traktorem albo z ciężarówką, czy też z pięknym motocyklem dla dziadka będzie jak najbardziej wskazana. Często ten sam motyw ucieszy zarówno dziadka jak i jego wnuka, dlatego warto zamówić od razu cały komplet, czyli dwie koszulki dla przedstawicieli obydwu pokoleń. Koszulki z nadrukiem dla dziadka mogą być jednak zupełnie inne. Na przykład żartobliwe, z motywem dziewczyny widniejącej w latach pięćdziesiątych na plakatach typu „pin up”. To model zdecydowanie nie dla małego wnuczka, ale wielu dziadków na pewno rozbawi on i ucieszy.

Jakie jeszcze t-shirty dla dziadków i wnuków?

Zestawy t-shirtów albo t-shirtów oraz niemowlęcych body dla dziadków oraz ich wnuków dają ogromne pole do popisu. Koszulki ze stosownymi napisami oraz nadrukowanymi śmiesznymi wąsami są tutaj zawsze mile widziane. Koszulki dla dziadka z motywem staromodnego dziadka do orzechów? Czemu nie. Wszelkiego rodzaju „męskie” wzory nadruków, jak chociażby krawaty czy imitacje smokingów albo garniturów i męskich much pod szyją na t-shirtach dla dziadków i wnuków to również popularny motyw. Ponadto części spośród duetów dziadek-wnuk przypaść do gustu może chociażby napis „Chłopaki do wzięcia”. Naturalnie za pozwoleniem babci. Cokolwiek podpowie Wam fantazja – my na koszulce wydrukujemy!

Koszulki dla dziadka w różnych kolorach

T-shirtów dla dziadków codziennie produkujemy bardzo wiele. Każdy nadruk może być inny, możecie również zamówić dziadkowi na przykład siedem koszulek na każdy dzień tygodnia w innym kolorze. Ilu dziadków tyle preferencji co do barwy odzieży. T-shirty jasne i ciemne z nadrukami czarno-białymi albo kolorowymi czekają do wyprodukowania w naszej Fabryce. Ponadto koszulkę z czarno-białym nadrukiem wnuczę może zawsze starannie pokolorować specjalnymi pastelami. Kiedy będziecie chcieli utrwalać wiekopomne dzieła wnucząt na koszulkach dla dziadka – wystarczy je następnie wyprasować. Jeżeli dziecko chce poprawić swoją artystyczną pracę – po prostu upierzcie t-shirt bez uprzedniego prasowania.