Okrycia kąpielowe

Filtry

DZIECIĘCE OKRYCIE PO KĄPIELI

Aby kąpiel dziecka, osuszenie go i przebranie, przebiegło szybko i sprawnie będziesz potrzebować produktów z kategorii okrycia kąpielowe dla dzieci. Są to specjalnie zaprojektowane ręczniki kąpielowe, którymi owiniesz maleństwo. Zachęcamy do sprawdzenia poniżej możliwych rozwiązań i zapoznania się z produktami dostępnymi w tej kategorii.

OKRYCIA KĄPIELOWE Z SUPER MATERIAŁÓW

Okrycia kąpielowe dla dzieci są uszyte z wyjątkowo chłonnych materiałów, które idealnie wchłaniają wilgoć po kąpieli. Poza tym tego typu artykuły stanowią ochronę przed zimnem. Wiele modeli posiada specjalne kaptury, które chronią najwrażliwszą część ciała dziecka – jego główkę. Okrycia kąpielowe dla dzieci mają wiele zastosowań. Są to akcesoria niezbędne podczas każdej kąpieli, ale także podczas wypoczynku na plaży, czy podczas zabawy na basenie. Okrycia kąpielowe dla dzieci nie muszą służyć tylko do osuszania malucha – mogą też pełnić rolę kocyka czy siedziska. W niespodziewanych sytuacjach można je nawet wykorzystać jako podkład do przewijania.

WIELE WZORÓW OKRYĆ KĄPILOWYCH DLA DZIECI 

W ofercie sklepu internetowego Fabryka Bodziaków znajdziesz okrycia kąpielowe w dużych rozmiarach. Jest to gwarancja tego, że produkt posłuży przez dłuższy czas. Nasze okrycia kąpielowe dla dzieci są wykonane z najlepszych materiałów takich jak bawełna czy poliester, dzięki czemu produkt perfekcyjnie wchłania wilgoć po kąpieli. Bawełna to materiał miękki i przyjemny w dotyku, który zapewni Twojemu dziecku pełen komfort dla jego delikatniej skóry. Dostępne okrycia kąpielowe dla dzieci zostały przetestowane przez najmłodszych, więc czuć się spokojnie decydując się na jeden z tych produktów.

NAJLEPSZY WYBÓR PO KĄPIELI

Do wielu modeli dostępnych na stronie dołączona jest rękawiczka z tego samego materiału, by nie podrażnić delikatnej skóry dziecka. Poza tym te uszyte w Polsce  produkty posiadają uchwyty do powieszenia. Oferowane okrycia kąpielowe dla dzieci dostępne na fabrykabodziakow.pl są zachowane w różnych kolorach. Produkty mają też różne wzory na swojej powierzchni (np. kwiatowe). Dużą popularnością w tej kategorii cieszą się okrycia kąpielowe z kapturkiem, które zabezpieczają włosy dziecka i jego głowę. Okrycia kąpielowe dla dzieci będą doskonałym pomysłem na prezent dla dzieci. Warto szukać rozwiązań, które urozmaicą codzienne czynności i sprawią, że maluch polubi kąpiel. Poza tym okrycia wypełnią świetnie swoją rolę, chroniąc dziecko przed wilgocią i zimnem po kąpieli. 

OKRYCIA KĄPIELOWE DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą tych praktycznych akcesoriów przydatnych w codziennym życiu. W razie jakichkolwiek pytań chętnie doradzimy i udzielimy pomocy. W sklepie Fabryka Bodziaków nawet najbardziej wymagający klienci znajdą akcesoria dziecięce dopasowane do potrzeb dziecka.