Bluzy z nadrukiem dla dzieci

Wyświetlanie 1–12 z 136 wyników

Bluzy dla dzieci z nadrukiem

Wygodne i miękkie bluzy dla dzieci warto mieć o każdej porze roku. Taką bluzę na suwak, albo zakładaną przez głowę wystarczy narzucić przy zmiennej, kapryśnej pogodzie. Bluzy są na tyle uniwersalne, że często stanowią odzież typu unisex, czyli taką, jaką mogą nosić zarówno chłopcy jak i dziewczynki. Chodzi naturalnie o konkretne modele dziecięcych bluz, dostępnych również na fabrykabodziakow.pl. W naszej Fabryce produkujemy ubranka niesztampowe, nowoczesne i przyjazne dla dzieci. Bluzy w bardzo różnorodnych odsłonach możecie u nas kupić jako bluzy gładkie, albo na przykład z wybranym nadrukiem. Wiele nadruków jakie już zrealizowaliśmy znajdziecie na zdjęciach w Fabryce Bodziaków. Jeżeli macie jednak zupełnie inną koncepcję i projekt swojej wymarzonej bluzy dla dzieci z nadrukiem – wystarczy, że prześlecie go do nas abyśmy mogli przenieść go bezpośrednio na dziecięcą bluzę. Oprócz tych proponowanych przez nas na bluzach, bluzkach i bluzeczkach dla całej rodziny możemy także wydrukować grafiki całkiem innego typu. Na przykład wzorowane na tradycyjnych maoryskich tatuażach i wielu innych. Marzy Wam się bluza z nadrukowanymi owocami, albo na przykład z burakiem? Wszystkie te bardziej swojskie jak i najbardziej egzotyczne marzenia spełni Wam Fabryka Bodziaków.

Najbardziej wyjątkowe bluzy z nadrukiem dla dzieci

Bluzy z nadrukiem kupicie z pewnością w niejednym sklepie, zarówno w stacjonarnym jak i w internetowym. Kiedy jednak poszukujesz dla swojego dziecka czegoś naprawdę wyjątkowego – samodzielnie wymyśl albo zaprojektuj nadruki na bluzy dla dzieci. W ten sposób możesz skompletować dużą część dziecięcej garderoby, czyli bluzy, t-shirty i inne. Zestawy ubrań z charakterystycznym motywem dla dzieci z Waszej rodziny wyróżniające je wśród pozostałych wykonamy w ciągu kilku dni.

Jakie bluzy z nadrukiem dla dzieci?

W naszej ofercie posiadamy różne bluzy. Są to tradycyjne bluzy dresowe albo bluzy z popularnego polaru. Bluzy wkładane przez głowę oraz bluzy zapinane. Wersje „basic” jak i te bardziej fikuśne – na przykład z falbankami albo z wesołym kapturkiem opatrzonym uszkami różnych zwierzątek. Wiele spośród nich nie wymaga nadruku, jednak jest to zawsze dodatkowa opcja. Inne – aż proszą się, żeby umieścić na nich jakąś grafikę. Wysokiej jakości bluzy w różnych rozmiarach oraz fasonach po prostu czekają w Fabryce Bodziaków na to aż zagospodarujecie je według swojej własnej wizji. Nadruki dobrze prezentują się zarówno na jasnych jak i na ciemnych bluzach. Ciemne bluzy z nadrukiem dla dzieci i dorosłych zadrukowane na złoto, różowo czy biało albo te jasne, z wyrazistymi, ciemnymi napisami to po prosu klasyka gatunku jeśli chodzi o nadruki na ubraniach. Nie oznacza to wcale, że stronimy od innych kolorów. Zarówno jeśli chodzi o wybór odzieży jak i sam nadruk paleta kolorystyczna jest szeroka. Bluzy dla najmłodszych obejmują także dwa inne typy bluz: te ze ściągaczami i bez nich. Starszym dzieciom i dorosłym zwykle tak bardzo nie przeszkadzają ściągacze ale niemowlęta mogą preferować luźne mankiety.