Body bawełniane

Filtry

Body bawełniane na każdą pogodę

Maluchy noszą je i w upały i wtedy kiedy jest mróz. W tym ostatnim przypadku oczywiście najczęściej pod ciepłym kombinezonem. Niemowlęce body to ubranie na każdą porę roku i każdą pogodę. Bawełna to jedna z najlepszych tkanin jakie można wybrać obecnie do produkcji niemowlęcych ubranek. Jest przewiewna, miękka, delikatna dla skóry i w porównaniu z innymi surowcami wciąż wyjątkowo tania. Biorąc pod uwagę, że są to ubranka z których dziecko szybko wyrośnie albo zniszczy je choćby podczas zabawy bawełna jest naprawdę świetnym materiałem jako baza dla ubranek dla niemowląt oraz przedszkolaków. Jako dorośli sami zresztą chętnie nosimy bawełnianą odzież kiedy tylko możemy sobie pozwolić na niezobowiązujące stroje. Niemowlęta wyglądają wyjątkowo uroczo w miniaturowych ubrankach i zwłaszcza w związku z tym, że nad wyraz często trzeba je zmieniać bardzo chętnie sięgamy po różne ciekawe modele odzieży dla takich dzieci. Body bawełniane z nadrukiem z Fabryki Bodziaków to moc możliwości. Z nami ubierzecie malucha bardzo oryginalnie i jak tylko chcecie przez okrągły rok!

Nadruki na bodziakach

Ubrania z bawełny są nie tylko wygodne i uniwersalne, ale również idealne do wykonywania na nich nadruków, również niemowlęce body uszyte z tej tkaniny. Właśnie dlatego Fabryka Bodziaków oferuje atrakcyjne body dla niemowląt opatrzone bardzo różną grafiką. Oprócz tej, która widnieje na bodziakach prezentowanych na naszej stronie możecie wybrać właściwie każdą dowolną grafikę jaką przygotujecie abyśmy nadrukowali ją na bodziaku dla Waszego malucha. Naturalnie nadruk znajdować będzie się na jednym z proponowanych przez nas modeli body bawełnianych. W zakładce „nasz asortyment” znajdziecie różne modele niemowlęcych body do wyboru: klasyczne i kopertowe. Ponadto oferujemy nadruki na bodziakach z bawełny z długim rękawem, z krótkim rękawem oraz bez rękawów. Na jakie nadruki postawić? Na pewno wszystkie motywy wesołych zwierzaków albo postaci z bajek na myśl przychodzą pierwsze, kiedy zastanawiamy się nad wzorami na ubranka dziecięce. Aby wyróżnić się spośród nich proponujemy body z wesołymi napisami, body z imionami itp. Naturalnie obecność napisu na bodziaku wcale nie wyklucza graficznych elementów. Na przykład imię dziewczynki wydrukowane w środku wianuszka kwiatów bardzo ładnie wygląda na bawełnianym body niemowlęcym.

Body bawełniane okolicznościowe

Na Boże Narodzenie, na Wielkanoc a nawet na Sylwestra – przygotujemy dla Was oryginalne body niemowlęce na każdą okazję. W naszej witrynie znajdziecie kilka gotowych propozycji pięknych bodziaków dedykowanych specjalnie na te okazje. Zawsze możecie także podesłać nam własny projekt okolicznościowej grafiki. Dotyczy to zarówno tych uniwersalnych i powszechnie świętowanych okazji jak i okazji bardzo indywidualnych, rodzinnych. Body bawełniane na urodziny, imieniny, złote gody babci i dziadka oraz każde inne święto, które jest świętem właśnie dla Was. Mogą to być chrzciny maleństwa, komunia starszego brata czy też awans cioci. Wszystkie napisy i grafiki zrealizujemy z największą starannością, aby body mogło posłużyć nie tylko jednemu dziecku w rodzinie.