Komplety dwuczęściowe dla dzieci

Wyświetlanie 1–18 z 235 wyników

Komplety dwuczęściowe dla dzieci i dorosłych

Dla mamy i córki, dla taty i syna albo w jeszcze innej konfiguracji oferujemy komplety „bliźniaczych” ubrań. T-shirty albo body niemowlęce z wybranymi motywami to tylko przykłady tego, co potrafimy wyczarować. Oprócz par albo duetów: rodzic-dziecko chętnie przygotujemy również bawełniane komplety koszulek dla członków innych bliższych lub dalszych relacji. Jednakowo możemy zatem ubrać bliźniaki, trojaczki jak i sześcioraczki. Pary tradycyjne oraz jednopłciowe. Babcię i wnuczka, najlepszych przyjaciół albo ciocię i wujka zaopatrzymy w ciekawe zestawy odzieżowe na życzenie. Wszystkie ubrania opatrzymy wybraną przez Was błyskotliwą grafiką lub napisem. Jeżeli sami nie macie pomysłu na własne komplety dwuczęściowe możecie skorzystać z naszych gotowych propozycji. T-shirty oraz niemowlęce body mają tę wspaniałą zaletę, że bardzo łatwo jest dobrać ich rozmiary. Sa też bardzo uniwersalne i niezobowiązujące, dlatego stanowią swoisty wyjątek wśród odzieżowych prezentów. Zwykle ubrania nie są dobrym pomysłem na prezent. Z wyjątkiem dedykowanych koszulek z nadrukiem, a te znajdziecie u nas. Wykonane z najwyższej jakości bawełny posłużą długo i wiernie. Kiedy znudzi Wam się napis, lub straci on na aktualności – wystarczy zamówić nowe!

Komplety dwuczęściowe dla dzieci

Wasze bliźniaki zawsze chcą ubierać się tak samo? A może po prostu chcecie identycznie ubrać rodzeństwo różniące się wiekiem? Córka i jej przyjaciółka chcą mieć identyczne koszulki? Bardzo proszę! Wystarczy wybrać odpowiedni rozmiar i gotowe komplety dla dzieci otrzymacie wprost do domu. Oprócz tego, co widoczne na naszych zdjęciach możecie także wybrać własne, dowolne motywy. Wystarczy wybrać rozmiar i rodzaj ubranek spośród dostępnych w zakładce „wymiary odzieży”.

Komplety dwuczęściowe dla dorosłych

Dwuczęściowe zestawy ubrań dla dorosłych, w tym par, mogą mieć zgoła inny charakter. Począwszy od typowych i być może banalnych par koszulek z napisem „żona” oraz „mąż” można wybrać inne, na przykład nieco bardziej żartobliwe lub bardziej pikantne napisy. Ponadto ciekawa grafika, przedstawiająca obiekty „do pary” także może być ciekawym rozwiązaniem. Komplety odzieży z nadrukiem są nie tylko interesującym pomysłem na prezent, ale równie chętnie zamawiane przez osoby, które będą je później nosiły.

Komplety dwuczęściowe jako niebanalna alternatywa dla innych ubrań

T-shirty oraz niemowlęce body nigdy nie wychodzą z mody. Ich krój jest wybitnie uniwersalny i ponadczasowy, a t-shirt i jeansy to zestaw noszony niemal każdego dnia przez rzesze osób praktycznie w każdym wieku. W t-shirtach chodzimy po domu, na zakupy czy też na zajęcia sportowe. Wielu z nas w t-shirtach po prostu śpi. Niemowlęta praktycznie w każdej sytuacji mają na sobie bawełniane body, które u nich zdecydowanie wygrywa konkurencję z klasycznym kaftanikiem bądź koszulką.

Masz dość nudnych, produkowanych taśmowo t-shirtów z sieciówek? Zamawiaj komplety dwuczęściowe dla dzieci i dla dorosłych na stronie fabrykabodziakow.pl! Skompletuj własną, niebanalną garderobę i ciesz się nią przez cały rok.