Marynarki

Filtry

Marynarki dla chłopców

Elegancki strój dla chłopca? Oczywiście marynarka i koszula! Trudno jednak wyobrazić sobie kilkumiesięczne, a tym bardziej kilkutygodniowe dziecko w takim sztywnym stroju. Właśnie dlatego Fabryka Bodziaków poleca mięciutkie i wygodne à la dresowe marynarki dla niemowląt i małych dzieci wykonane z przyjemnego materiału typu dres. Marynarki takie w komplecie z odpowiednimi spodenkami prezentują się wyjątkowo dobrze na maluchach, a jednocześnie – są bardzo wygodne dla samych dzieci. Marynarki takie nie krępują ruchów i są bardzo miłe w dotyku. Niejedna konserwatywna ciocia czy babcia będzie zachwycona tak dostojnie ubranym w wieku niemowlęcym wnukiem.

Czy marynarki dla chłopców mogą być różowe?

Pewnie mogą, Fabryka Bodziaków postawiła jednak na bardziej stonowane kolory. U nas zamówicie marynarki granatowe, czarne oraz szare. Pasują do nich różne kolory spodenek, ale jeżeli zależy Wam na eleganckim komplecie, to oferujemy również kompletne garnitury dla niemowląt. Do tego wystarczy już tylko dobrać odpowiednie skarpetki i wytworny strój gotowy. Pod niemowlęcy garnitur dla chłopca na pewno odpowiednie będzie dziecięce body, na przykład z wykończeniem typu polo, które da wrażenie niemal eleganckiej zapinanej koszuli pod spodem. To najbardziej podstawowy i klasyczny zestaw dla eleganckiego niemowlęcia jaki można skompletować na fabrykabodziakow.pl. Oprócz tego mamy dla Was szereg innych propozycji dotyczących tego jak ubrać dziecko na wielką i na niewielką okazję przy użyciu takie właśnie dziecięcej marynarki.

Niemowlaki i ich fraki

Oprócz klasycznego, białego, zapinanego pod szyją body typu polo z kołnierzykiem warto rozważyć również inne opcje, jak na przykład klasyczne bodziaki z nadrukowanymi na nich krawatami, muchami i tego typu akcesoriami typowymi dla eleganckiej męskiej odzieży typu smoking albo frak. Marynarki dla chłopców z Fabryki Bodziaków świetnie komponują się właśnie z takimi bawełnianymi body. Body te są, jak na body z Fabryki Bodziaków przystało, wykonane z najwyższej jakości bawełny. Są zatem bardzo przewiewne, miłe w dotyku dla dzieci i ich opiekunów. Poza tymi nadrukami proponujemy szereg innych. Nawet kolorowe niemowlęce body pod taką marynarką wygląda bardzo ładnie i zdecydowanie bardziej nowocześnie. Ciemne body i ciemna marynarka albo ciemne body i szara marynarka to zatem również bardzo dobry zestaw.

Body z nadrukami pod marynarki dla chłopców

Body z nadrukami to praktycznie nasza specjalność zakładu. Te również swietnie pasują pod dziecięce marynarki. Szczególnie, kiedy okazja jest wyjątkowa, ale aż tak bardzo sztywny dress code nie obowiązuje. Proponujemy zatem obok nadruków w postaci krawatów, butonierek i innych eleganckich akcentów również typowe body z nadrukami dla dzieci. Ponadto, kiedy obchodzimy choćby imieniny dziadziusia można nadrukować na body specjalne życzenia lub dedykację, widoczne dopiero po zdjęciu marynarki. Wówczas wersja luksusowa dziecięcego image jest widoczna kiedy marynarka jest zapięta, a po jej zdjęciu – widoczne zaczynają być te typowo familijne akcenty.