Wyświetlanie 1–24 z 70 wyników

Filtry

MOTYW METRYCZKI

Metryczka urodzenia swojego dziecka każda mama z pewnością pamięta na bardzo długo. Zawiera ona bowiem podstawowe informacje dotyczące pociechy zaraz po jej narodzinach.

UBRANKO Z METRYCZKĄ

Jeśli zależy Ci na stworzeniu pamiątki w postaci ubranka dziecięcego z dokładną metryczką, która za każdym razem przypomni Ci o magicznym czasie przyjścia na świat Twojej małej pociechy, to jesteśmy w stanie spełnić Twoją prośbę. Pozwól nam wspólnie stworzyć ubranko dla Twojego synka lub córeczki, które do końca życia będzie miało specjalne miejsce w Twoim sercu.

UBRANKA DZIECIĘCE Z METRYCZKĄ

Kategoria metryczki to ubranka dla dzieci ze specjalnymi nadrukami w postaci metryczki. Dostępnych jest wiele wzorów body lub koszulek dziecięcych, które później zostają uzupełnione o indywidualne informacje takie jak imię, data i miejsce urodzenia, godzinę porodu oraz wagę i długość dziecka. Oprócz ubranek z metryczką, chętnie stworzymy również poduszkę z takimi informacjami.

RÓŻNE WZORY METRYCZEK TYLKO U NAS

Wybór wzoru metryczki jest dowolny, na naszej stronie oferujemy wiele jej kształtów. Możemy umieścić informacje w postaci kwadratu czy serca. Możliwe jest również urozmaicenie ubranka o zdjęcie pociechy podczas jej pierwszych chwil na świecie.

STWÓRZ SWOJĄ METRYCZKĘ DZIECKA!

Fabryka Bodziaków umożliwia również stworzenie metryczki według upodobań klienta oraz indywidualne podejście do każdego z nich. Jeśli więc masz swój własny pomysł na koszulkę dziecięcą lub body niemowlęce z metryczką, ale żaden z naszych wzorów na stronie Cię nie przekonuje, pomożemy wcielić Twoją wizję w rzeczywistość. Razem stworzymy coś wyjątkowego na całe życie.