Spodnie dresowe

Filtry

Spodnie dresowe chłopięce

Luz i wygoda są najważniejsze kiedy ma się lat kilka. To stwierdzenie jest prawdziwe właściwie w przypadku chłopców jak i dziewczynek. Sztywne, wymyślne i krępujące ruchy ubrania zostawmy nastolatkom i dorosłym. Jeżeli bardziej niż wygoda liczy się dla Was z różnych względów szykowny wygląd – strojów „w kant” dla starszych jest co niemiara. Domeną dzieciństwa jest jednak beztroska, również w zakresie ubioru. Właśnie dlatego w Fabryce Bodziaków znajdziecie tylko wygodne i miękkie dziecięce ubrania. Dresowe spodnie dla niemowląt oraz dla dzieci w wieku przedszkolnym to najbardziej optymalny model spodni jaki można sobie wyobrazić. Wygodnie jest w nich wymachiwać małymi nóżkami, stawiać pierwsze kroki albo wspinać się na drzewo czy też na różne sprzęty obecne na placach zabaw. O ile w przypadku dziewczynek mamy jeszcze do wyboru różnego rodzaju elastyczne spódniczki i sukienki, to spodnie dresowe chłopięce stanowią właściwie jedyny wybór w przypadku młodych kawalerów. Ci młodsi nosić mogą na co dzień także śpiochy i półśpiochy z Fabryki Bodziaków, jednak następuje czas w życiu młodego człowieka, kiedy taki strój przestaje być stosowny. Ponadto nawet najmłodsi chłopcy w spodenkach dresowych prezentują się po prostu dobrze. Najmniejsze modele dresowych spodni z Fabryki Bodziaków zaprojektowane zostały w ten sposób, aby uwzględniały więcej miejsca na pieluszkę. Jednocześnie nie są to klasyczne, krótkie bloomersy ale spodnie z prawdziwego zdarzenia!

Spodnie dresowe dla chłopców

Młody kawaler musi właściwie się prezentować. Chłopięce dresowe spodnie znakomicie komponują się na przykład z body niemowlęcymi typu polo. Chociaż nie jest to prawdziwa koszula, to właśnie niemowlęce body z kołnierzykiem najbardziej ją imituje wyglądając przy tym wytwornie i elegancko w porównaniu z innymi strojami noszonymi w tym wieku. Dresowe spodnie, uważane zwykle za mało wyjściowy strój, mogą przybrać naprawdę wytwornie jako element eleganckich niemowlęcych kreacji. Fabryka Bodziaków oferuje nawet specjalne, dresowe garnitury dla niemowląt. Sprawdźcie sami i zobaczcie, że nadają one szyku maluchowi nie krępując przy tym jego ruchów. W skład takiego garnituru obok dresowej marynarki wchodzą naturalnie spodnie dresowe dla chłopców w wieku niemowlęcym. 

Chłopięcy dres? Oh yes!

Takie dresy stanowiące fabryczne komplety jak i ich odpowiedniki złożone z osobno dobranych spodni dresowych i chłopięcej bluzy to jeden z ulubionych zestawów noszonych przez małych chłopców. Z pewnością wielu z nich będzie „na tak” kiedy zaproponujemy im go do przedszkola albo do piaskownicy. Dresy są świetne, ponieważ nie trzeba ich prasować, łatwo się je pierze i szybko stosunkowo szybko wysychają. Właściwie trudno doszukać się w nich wad. Spodnie dresowe dla chłopców, noszone w towarzystwie dresowych bluz, t-shirtów czy lekkich kurtek to po prostu optymalny wybór każdego rodzica. W Fabryce Bodziaków dostępne są w wielu kolorach. Na przykład: białe, czarne albo szare. Ponadto ciekawe są chłopięce spodnie dresowe imitujące niebieskie jeansy.