Filtry

Do elementów niezbędnych przy kompletowaniu wyprawki należą z pewnością śpiochy dla dzieci. Jest to kluczowy element ubioru nowo narodzonego dziecka. Główną zaletą tego elementu garderoby dziecka jest uniwersalność i szerokie zastosowanie. Odpowiednie śpiochy mogą okazać się przydatne w różnych, niespodziewanych  sytuacjach. Jak jednak znaleźć produkty godne uwagi i bezpieczne dla zdrowia dziecka? Sprawdź informacje poniżej i dowiedz się więcej na temat śpiochów dla dzieci dostępnych w sklepie internetowym Fabryka Bodziaków.

Nasz sklep Fabryka Bodziaków specjalizuje się w produkcji ubrań i akcesoriów dla najmłodszych. W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na dobrej jakości tworzywa i staranność wykonania. Nasze produkty są testowane, zanim trafią do sprzedaży. Tak samo to wygląda w przypadku śpiochów dla dzieci.

Śpiochy to wyprawkowy must have 

Śpioszki to jedne z najwygodniejszych ubrań dla niemowlaka. Zakrywają one całe ciało dziecka, od ramion, gdzie zwykle są zapinane jak szelki, po stópki. Poza tym ich największą zaletą jest to, że nie krępują ruchów dziecka, pozwalają skórze oddychać i co najważniejsze – łatwo się je zakłada. Jest to wyjątkowo ważne podczas pierwszych miesięcy życia dziecka, gdy śpiochy ułatwiają rodzicom przebieranie pociechy. Wpływ na to mają napy zlokalizowane w kroku i na ramiączkach. 

Są takie sytuacje w codziennym życiu i podczas zajmowania się dzieckiem, w których liczy się czas i sprawne działanie.  Śpioszki dla dziecka dostępne w naszej ofercie są tak zaprojektowane, by można je było łatwo nałożyć, nawet jeśli nie posiadamy w tym zbytniej wprawy.

Śpiochy dla dziewczynki i chłopaka dostępne w sklepie Fabryka Bodziaków

W naszym sklepie internetowym znajdziesz śpiochy dla obydwu płci. Prym wiodą kolorowe śpioszki dla dziecka w różne, ciekawe wzory takie jak bajkowe postacie czy zwierzęta. Dużą popularnością cieszą się śpiochy dla dzieci z zabawnymi hasłami takie jak np. „Córeczka tatusia” czy ” Małe cudo”.  Doskonałym pomysłem na prezent będą natomiast personalizowane śpiochy np. z imieniem dziecka. Taki podarunek będzie świetną pamiątką na przyszłość. 

W naszym sklepie znajdziesz także śpiochy dla dziecka w minimalistycznej formie, jednolite np. w białym lub czarnym kolorze. 

Wszystkie dostępne śpiochy są uszyte w Polsce z wysokogatunkowej bawełny 100%. Jest to gwarancja najwyższej jakości, trwałości i miękkości. Materiał ten jest odporny na zniszczenie, dlatego nie będzie się odkształcał w praniu.

 Nie musisz się też  martwić o bezpieczeństwo malucha – bawełna nie wywołuje alergii i podrażnień. Poza tym jest ona przewiewna i dobrze reguluje ciepłotę ciała.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych śpiochów dla dzieci w różnych kolorach i wzorach. W razie wątpliwości czy pytań nasz zespół jest do dyspozycji.