Spodnie dresowe

Filtry

Spodnie dresowe dla dziewczynek

Spodnie dresowe, nie tylko jako składowa część dresu, są bardzo lubiane przez dzieci i przez dorosłych. Są o wiele wygodniejsze od spodni „w kant” ale również od powszechnie noszonych jeansów. O ile w wieku dorosłym nie wszędzie założymy dresowe spodnie, to dzieciom o wiele więcej uchodzi. Ponadto maluchy znacznie bardziej cenią sobie komfort niż estetykę, jeżeli chodzi o ubranka. Być może dlatego widząc dorosłą kobietę w spodniach od dresu w niektórych okolicznościach czasami możemy poczuć niesmak. Jeżeli jednak chodzi o dziewczynki – nie odczuwamy takiego dysonansu nawet w bardziej formalnych sytuacjach. Fabryka Bodziaków ma w swojej ofercie między innymi dresowe garnitury dla najmłodszych i o ile nie proponujemy takich modeli starszym, to właśnie dla maluchów są one eleganckie i jak najbardziej odpowiednie. Spodnie dresowe dziewczęce połączone z odpowiednią bluzeczką zastąpić potrafią nawet niejedną elegancką sukienkę. Pozwólmy zatem dzieciom być dziećmi i niechaj noszą odzież jak najbardziej wygodną i nie krępującą ruchów. Dzieci z natury są zresztą o wiele bardziej ruchliwe niż dorośli, zwłaszcza jeżeli chodzi o dzieci w wieku przedszkolnym. W związku z tym spodenki dresowe są jak najbardziej optymalnym wyborem jeżeli chodzi o spodnie dla małych  i większych dziewczynek.

Spodnie dresowe dla dziewczynek nie muszą być nudne

Spodnie dresowe często przywodzą na myśl bardzo proste, wygodne spodnie w jednym kolorze. Tymczasem ich modele dla dziewczynek wcale nie muszą być takie oczywiste i monotonne. Takie spodnie oferowane przez Fabrykę Bodziaków to moc kolorów, ale także wzorów. Wzorów nadrukowanych na tych spodenkach, jak również ciekawych i nietuzinkowych fasonów spodenek dla dziewczynek. Począwszy od spodenek o klasycznym kroju w kwiaty, motyle albo inne lubiane przez małe dziewczynki motywy poprzez te całkiem proste, jednokolorowe, po spodnie dresowe dziewczęce z falbanami, przypominające spodnie i spódniczkę razem wzięte. Już na pierwszy rzut oka i z daleka widać, że jest to dziewczęce ubranko. 

W róże

Róże i różyczki są jednymi z najbardziej szlachetnych kwiatów. To synonim ponadczasowej elegancji i swoistej wytworności a jednocześnie – często ulubione kwiaty wielu pań. Tych małych i tych dużych. Od kilku sezonów już motywy kwiatowe są szalenie modne. Zarówno wyraziste i duże kwiaty na damskiej odzieży jak i drobna łączka są obecnie bardzo na topie. Również spodnie dresowe dla dziewczynek opatrzone takim motywem to obecnie krzyk mody. 

Elegancko

O ile różne są bardzo pięknym wzorem to nie zawsze wypada założyć tak wzorzyste spodnie, nawet małej dziewczynce. Ponadto z gęstym wzorem często nie komponują się pozostałe części garderoby. Warto mieć zatem w szafie również opcję całkowicie gładką, w jednym kolorze. Takie spodnie mogą mieć falbanki, ale prosty krój gładkich spodni dresowych dla dziewczynek sprawia, że dobrze prezentują się właściwie z każdą bluzą, bluzeczką czy t-shirtem. Bez względu na to w jakim stylu utrzymane są te górne części garderoby.