Mały kibic

Wyświetlanie 1–30 z 48 wyników

Koszulki kibica dla dzieci i dorosłych

Wielu naszych rodaków to zapaleni kibice. Nawet, jeżeli na co dzień życie kibica jest nam raczej obce, to wśród niektórych Polaków emocje biorą górę podczas wszelkiego rodzaju mistrzostw i innych ważnych rozgrywek naszej narodowej reprezentacji. Właśnie wtedy odnotowujemy zwiększone zainteresowanie gadżetami związanymi z kibicowaniem oraz z piłką nożną. Kibicować lubimy zresztą również polskim sportowcom aktywym w innych dziedzinach, jak na przykład skoczkowie narciarscy albo siatkarze. Chętnie kupujemy wtedy szaliki i inną odzież z białym orłem i godłem Polski. Takiego rodzaju koszulki a nawet niemowlęce body oferuje Wam również nasza Fabryka Bodziaków. Koszulki kibica dla dzieci na życzenie najmłodszych możemy zawsze odpowiednio zmodyfikować, tak, aby mały kibic miał na nich nadrukowanego orła i polskie barwy narodowe właśnie w takim układzie, w jakim by sobie tego życzył. Każda koszulka kibica, bez względu na to czy jest to koszulka dla dzieci czy dla dorosłych, zaprojektowana i wykonana przez Fabrykę Bodziaków będzie wyglądała dokładnie tak jak chcecie, przekażcie nam jedynie w tym celu wszelkie szczegółowe informacje oraz własny projekt. Oprócz tego do wyboru macie naturalnie liczne koszulki kibica według gotowych wzorów dostępnych w witrynie fabrykabodziakow.pl.

Kibicuj z nami!

Bywa, że kiedy tylko w telewizji zaczynają pojawiać się reklamy różnego rodzaju tematycznych produktów z logo mistrzostw świata lub w inny sposób związanych z piłką nożną albo innym sportem – całą rodzinę ogarnia swoista gorączka. Nagle wszyscy jej członkowie stają się zagorzałymi kibicami i poszukują odpowiednich gadżetów. W Fabryce Bodziaków zamówicie odpowiednie na taką okoliczność stroje dla każdego: body niemowlęce kibica, koszulki kibica dla dzieci, koszulki kibica dla rodziców, dla dziadka, a nawet – koszulkę kibica dla babci. W czerwono-białych barwach z symbolem orła na odzieży jednoczą się wówczas nierzadko nawet skłóceni dotąd krewni i zwaśnione polskie rody. Najlepiej zatem zaopatrzyć wszystkich zgodnie w całe zestawy t-shirtów kibiców w Fabryce Bodziaków i razem przeżywać chwile pełne mistrzowskich emocji! Takie zestawy mogą być zestawami jedynie dla ojca i syna, ale również stricte dziewczęcymi. Każdy typ koszulki o jakiej marzy polski kibic, bez względu na jego wiek oraz płeć prawdopodobnie znajdzie on u nas. Sprawdźcie sami!

Koszulki kibica dla dzieci inne niż wszystkie

Koszulek kibica na naszym rynku jest wiele. Co zatem wyróżnia takie koszulki dostępne na fabrykabodziakow.pl? Na pewno są to koszulki bardzo solidne i wysokiej jakości. Powinny zatem służyć wiernie podczas wielu sportowych wydarzeń te dla dzieci chętnie przygotujemy według ich własnego projektu. To dopiero wyjątkowi kibice! Ponadto niektóre koszulki z Fabryki Bodziaków dla najmłodszych to również koszulki do samodzielnego pomalowania, a zatem oprócz kibicowania możecie zamówić u nas specjalne koszulki z czarno-białym nadrukiem. Dzieci same wybiorą spośród specjalnych pasteli do tkanin czerwoną kredkę i pomalują odpowiednie fragmenty. To dodatkowa atrakcja dla całej rodziny.