Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Filtry

ŚLINIAKI Z NADRUKAMI

Zwykle jeden to za mało. Każdego dnia sięgacie po kilka sztuk śliniaków dla dzieci i regularnie je pierzecie. Czemu zatem nie przygotować całego kompletu – po kilka na każdy dzień tygodnia? Dzięki odpowiednim nadrukom łatwiej będzie utrzymać taki harmonogram. Niegdyś popularna była bielizna z nadrukami na każdy dzień tygodnia. O ile obecnie jest ona raczej passe, to w przypadku wymagającej wciąż opieki nad maluchem ten patent może po prostu pomóc zachować nutę dyscypliny w nieuniknionym przy niemowlętach i małych dzieciach chaosie. Śliniaki dla dzieci z nadrukami z Fabryki Bodziaków zawsze pomagają utrzymać czystość podczas posiłków. Na co dzień i od święta. Nasze okolicznościowe akcesoria dziecięce, w tym wesołe śliniaki dla dzieci, z nadrukami to jedynie, luźna propozycja. Dopiero Wasza wyobraźnia stworzy te niepowtarzalne i jedyne egzemplarze. Tylko od Was zależy, czy będą to wesołe, kolorowe grafiki, czy może niepowtarzalne napisy. Sentencje znane czy też te zrozumiałe jedynie dla członków Waszej rodziny. Pomysłów na zagospodarowanie tej niewielkiej przestrzeni jest co najmniej tyle co niezadrukowanych jeszcze śliniaków dla dzieci.

DZIECIĘCE ŚLINIAKI

Kiedy szukacie czegoś nietuzinkowego możecie pokusić się na przykład o aforyzmy oraz motywy przywodzące na myśl swoją treścią oraz charakterem staroświeckie makatki zdobiące niegdyś ściany polskich kuchni. Takie nadruki w stylu retro potrafią rozbawić niejednych rodziców małych dzieci, a przecież tego rodzaju akcesoria jak bodziaki czy też śliniaki dla dzieci to atrakcyjne prezenty dla nich. Tym atrakcyjniejsze im bardziej dziecko brudzi i im więcej siłą rzeczy zużywa ich w ciągu dnia. Naturalnie kolorowe zwierzątka czy wesołe stworki to wzory najbardziej dla dzieci charakterystyczne i zawsze mile widziane na śliniakach dla dzieci oraz innych akcesoriach i ubrankach. Często jednak wybierając wzór nadruku na tekstyliach dziecięcych przeznaczonych na prezent doskonale wiemy co jest ulubionym motywem malucha albo rodziców. Nawet, jeżeli dalece odbiega to od powszechnych skojarzeń z tego typu konfekcją. Zawsze warto wybrać wzór lub tekst najlepiej oddający osobowość dziecka. Temperament malucha często widać przecież już od pierwszych tygodni jego życia.

BEZPIECZNE ŚLINIAKI DLA DZIECI

Nasze śliniaki dla dzieci wykonane z najwyższej jakości bawełny są bardzo przyjazne dla skóry dziecka. Ponadto bawełna jest materiałem bardzo wdzięcznym do prania nawet w wysokich temperaturach, a jest to ważne szczególnie w przypadku maluchów. Pokolenia naszych matek i babek wygotowywały dziecięce pieluchy i bieliznę oraz wiele akcesoriów mających kontakt z dziecięcym ciałem. Obecnie normą jest posiadanie pralki automatycznej dysponującej programami do prania tak w niskich jak i w wysokich temperaturach, zatem nasze śliniaki dla dzieci oraz ubranka łatwo czyścić w temperaturach najbardziej dostosowanych do potrzeb ich użytkowników.