Dla chłopców

Wyświetlanie 1–24 z 2097 wyników

Filtry

UBRANKA DLA CHŁOPCÓW

Skompletowanie atrakcyjnej i nietuzinkowej chłopięcej garderoby bywa skomplikowane. Ubranka dla chłopców produkowane na masową skalę dostępne w większości sklepów są, co tu dużo mówić, często bure i monotonne pod względem wzornictwa. Jeżeli natomiast pragniecie wyróżnić się, to warto skorzystać z oferty Fabryki Bodziaków. Niechaj nie zmyli Was nazwa! Nasze ubranka to nie tylko popularne body niemowlęce, ale również koszulki, bluzy czy spodnie. Do tego czapeczki a nawet niemowlęce garnitury z niekrępujących ruchów materiałów. Niemal wszystko, czego potrzebujecie aby ubierać chłopców, niezależenie od ich wieku, znajdziecie naturalnie w Fabryce Bodziaków. Ubranka dla chłopców mogą być bardzo kolorowe i atrakcyjne a ponadto – ozdobione nawet takimi motywami, których ukryte znaczenie znacie tylko Wy sami. Ubranka dla niemowląt, przedszkolaków oraz chłopców w wieku szkolnym z Fabryki Bodziaków to nieskończony potencjał możliwości pod względem wzornictwa. To ostatnie w przypadku ubranek dla chłopców często pozostaje jedynym możliwym do modyfikacji aspektem, biorąc pod uwagę to, że liczba wymyślnych fasonów w tym zakresie jest raczej ograniczona. Kolejna prosta koszulka z nadrukiem jakiego nie ma nikt inny stanowi natomiast o wyjątkowości całej stylizacji.

CHŁOPIĘCE UBRANKA DLA WYMAGAJĄCYCH

Ubranka dla chłopców często są mało wyszukane, ze względu na stereotypy panujące w tej dziedzinie. To, co męskie, a zatem chłopięce również, zwykliśmy traktować jako siermiężne, bardzo proste i jak najmniej skomplikowane. Tymczasem ciekawy, nawet bardzo kolorowy nadruk na koszulce chłopca albo dorosłego mężczyzny niekoniecznie czyni go mniej męskim. Do niedawna róż zarezerwowany był wyłącznie dla kobiet i dziewczynek. W ostatnich latach coraz częściej spotkać można na ulicach i w innych miejscach mężczyzn ubranych na przykład w różową koszulę albo w różowe spodnie. Dyskusję co do tego na ile jest to męskie pozostawiamy otwartą, chociaż róż nadal powszechnie uchodzi mimo to za wyjątkowo damski i kobiecy. Tymczasem jaskrawe kolory nadruku po prostu ożywiają strój. Kolorowe nadruki ożywiają męską i chłopięcą garderobę nie wywołując dysonansu nawet u najbardziej zatwardziałych tradycjonalistów jeżeli chodzi o płciowe role oraz atrybuty.

RÓŻORODONE UBRANKA DLA CHŁOPCÓW

Nasze chłopięce ubranka są ekstrawaganckie, nowoczesne, tradycyjne i bardzo klasyczne. Mogą także stanowić swoisty kompromis pomiędzy tymi jakościami. Wszystkie ubranka dla chłopców jak i dla dziewczynek z Fabryki Bodziaków, pozwalają tworzyć po prostu bardzo indywidualne zestawy odzieży, zwłaszcza dlatego, że to wy projektujecie wzory jakimi są później pokryte.

SUPER BOHATEROWIE I INNE MOTYWY

Często wysyłamy do klientów zamówione przez nich ubranka dla chłopców z motywami charakterystycznymi dla lubianych na całym świecie super bohaterów. To motyw stosunkowo powszechny. Jednak oprócz nich możecie zamawiać ubranka dla chłopców w na przykład w owoce, zwierzęta albo wizerunki zabawek. Oprócz nich polecamy także ciekawe napisy w formie nadruków, dziecięce imiona i wszystko, co tylko sami wymyślicie!