Twój projekt

Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

Filtry

TWÓJ PROJEKT, CZYLI STWÓRZ IDEALNE UBRANIE DLA SIEBIE

W Fabryce Bodziaków masz okazję zakupić nie tylko gotowe już wzory ubranek czy akcesoriów dla dzieci i bliskich, ale również wymarzone koszulki czy bluzy stworzone za pomocą właśnie twojego projektu. Z przyjemnością zrealizujemy każdy pomysł i wspólnie stworzymy zupełnie indywidualny projekt, który nie znajdzie się w żadnym innym sklepie.  To super pomysł, jeśli zależy Wam np. na oryginalnym prezencie dla bliskiej osoby to nasza kategoria Twój Projekt sprawdzi się idealnie!

TWÓJ PROJEKT, CZYLI ZAPROJEKTUJ SWOJĄ KOSZULKĘ LUB DOBIERZ BRAKUJĄCĄ DO ZESTAWU

W zakładce Twój Projekt masz możliwość zaprojektowania ubrania lub wyglądu np. torby lub stworzenia swojego indywidualnego nadruku na koszulkę czy bluzę, a także dobrania do kompletu brakującego elementu garderoby, tak, aby otrzymać w zamówieniu komplet dla całej swojej rodzinki. Zajrzyj do naszej kategorii Twój Projekt jeśli zależy Ci na oryginalnych ubraniach bądź akcesoriach dla siebie czy bliskich.

STWÓRZ WYMARZONY PROJEKT UBRANIA DLA SIEBIE LUB NA PREZENT

Wspólnie z nami i naszą zakładką Twój Projekt masz niezwykłą okazję sprezentować sobie lub bliskiej osobie ubranie, na które z przyjemnością nadrukujemy wybrany przez Ciebie wzór! Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz mieć okazję zabawić się w projektanta naszej odzieży i stworzyć unikatową koszulkę lub bluzę, która będzie stanowić z pewnością najbardziej oryginalny element garderoby. Kategoria Twój Projekt to także świetny pomysł na prezent, jeśli nie masz pomysłu czym obdarować bliską osobę. Wspólnie stworzymy wymarzony i oryginalny prezent, którego nie znajdziesz w żadnym innym sklepie.