Body dla dziewczynek

Wyświetlanie 1–24 z 614 wyników

Filtry

BODY DLA KAŻDEJ DZIEWCZYNKI

Czy body niemowlęce to strój dla dzieci tylko jednej płci? Absolutnie nie, jednak już rodzice niemowląt bardzo często chcą jednoznacznie określić płeć dziecka za pomocą ubranek. Jest to wówczas tym istotniejsze, że często trudno jeszcze jednoznacznie odróżnić dziewczynkę od chłopca na podstawie innych atrybutów niż te, które widoczne są jedynie pod pieluszką. Samo niemowlęce body dla dziewczynek czy chłopców także jest praktycznie nie do rozróżnienia. No, chyba że postawimy na ciekawe i atrakcyjne nadruki z odpowiednimi motywami. O te ostatnie zatroszczy się chętnie fabrykabodziakow.pl. Masz nietuzinkowy pomysł jak ozdobić body dla dziewczynek za pomocą grafiki? Prześlij nam swój projekt a my go zrealizujemy, jeżeli tylko spełnia warunki techniczne. Obecnie metody druku oraz narzędzia do niego pozwalają na znacznie więcej niż choćby kilka lat temu. Body z księżniczką albo w kwiatuszki na pewno nie pozostawi cienia wątpliwości, że niemowlę, które je nosi to śliczna dziewczynka. No, chyba, że wolicie robić różne rzeczy na przekór, ale według naszych obserwacji to wciąż wyjątki.

PASTELOWE ODCIENIE

Takie właśnie najczęściej są body dla dziewczynek. Te kolorowe utrzymane raczej w pastelowej tonacji. Możecie zadrukować kolorowo całe body albo na przykład umieścić na nim delikatną grafikę z wybranym napisem. Kilkumiesięczne dziewczynki świetnie wyglądają na przykład w body z nadrukiem w kształcie korali, kokardek oraz innych ewidentnie kobiecych drobiazgów. Bodziaki dla takich młodych dam mogą być również bardzo wyraziste, na przykład opatrzone czerwono-czarnym napisem z imieniem dziewczynki albo innymi elementami w równe intensywnych kolorach, wskazującymi jednoznacznie na płeć dziecka. Body dla dziewczynek z nadrukiem mogą także opatrzone być znakiem ♀ lub innym symbolem jednoznacznie wskazującym na fakt, że właśnie o dziewczynkę chodzi. Często taka prosta grafika znacznie lepiej wygląda na dziecku niż przeładowanie falbankami, koronkami, cekinami i innymi bardzo dekoracyjnymi elementami mającymi za zadanie jednoznacznie określać płeć piękną. Oprócz symboli i kolorystyki na dziewczęcych bodziakach wyjątkowe są także detale związane z samym fasonem tego banalnego na pozór ubranka.

BODY Z FALBANKAMI

Dziewczęce modele body potrafią wyróżniać się usytuowanymi w różnych jego partiach falbankami. Chodzi na przykład o wdzięczne falbanki wokół ramion. Falbanki w takim miejscu oprócz tego, że są po prostu urocze i nie pozostawiają wątpliwości co do płci, po prostu nie krępują ruchów dziecka i nie przeszkadzają mu w żaden sposób. Inna opcja to piękny kołnierz, przypominający nieco krezę, ale po prostu – kołnierz z falbanki. Delikatne marszczenia, przypominające nieco strukturę falbanki to inne dekoracyjne motywy body dla dziewczynek. W Fabryce Bodziaków możecie wybierać spośród wzorów i kolorów, aby Wasze dziewczęce body były jak najbardziej wyjątkowe i unikatowe, a przede wszystkim – po prostu śliczne niczym ich właścicielki. W komplecie z bawełnianą niemowlęcą opaską z kokardką wyglądają jeszcze bardziej dziewczęco!