Kocyki dla dziewczynek

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Filtry

KOCYKI DZIEWCZĘCE
Jeszcze zanim zaczniemy wybierać ubranka dla dziecka dbamy zwykle o to, żeby maluch tuż po urodzeniu miał takie utensylia jak chociażby pieluszki, materacyk i przede wszystkim – miły i mięciutki kocyk. Kocyki dla dziewczynek stanowią zresztą właściwie pościel noworodka, dla którego niewskazane są jakiekolwiek poduszeczki. Tak małe dziecko sypia w bardzo różnych miejscach i okolicznościach, a kocyki dla dziewczynek są zwykle mobilne, łatwe w utrzymaniu czystości oraz szybkiej wymianie na czyste, kiedy zachodzi taka potrzeba. Kocyk potrafi być ulubioną przytulanką jeszcze długo po tym, kiedy dziecko zyska świadomość tego czym są maskotki. Ulubiony kocyk jest przecież często jedną z pierwszych rzeczy z jaką dziecko ma kontakt po opuszczeniu bezpiecznego i ciepłego łona matki. Ukochane kocyki dla dziewczynek wręcz podświadomie budzą bardzo pozytywne skojarzenia. Dzieci przytulają swój kocyk nie tylko wtedy, kiedy jest im zimno, ale również wówczas, kiedy czują jakieś obawy. Kocyk niczym ramiona rodzica daje często poczucie bezpieczeństwa i ukojenia. Bez kocyka trudno zasnąć. Kocyki dla dziewczynek to po prostu must have każdego świeżo upieczonego rodzica. W kocyk łatwo dziecko zawinąć, przykryć je nim albo rozłożyć w mało oczekiwanym miejscu gdzie trzeba przewinąć dziecko aby odizolować je od niekoniecznie do tego przystosowanego podłoża. Kocyki są niesamowicie uniwersalne. 
KOCYKI DLA DZIEWCZYNEK
Czy w przypadku kocyka płeć ma znaczenie? Czy dziewczęce kocyki różnią się zasadniczo od tych dla chłopców? Naturalnie sama ich funkcja jest dokładnie taka sama. Rozmiary także pozostają zależne od tego, czy dziecko jest mniejsze czy też większe. Niemniej dla dziewczynek i dla chłopców często wybieramy kocyki, jakich nie kupilibyśmy dziecku przeciwnej płci. Począwszy od ich kolorystyki jak i zdobiących je motywów po fason konkretnego modelu. 
KOCYKI DZIEWCZĘCE DLA NAJMŁODSZYCH
Kocyki dla dziewczynek maluszków bardzo często zdobią motywy wesołych zwierzątek. O ile rozkoszny króliczek czy miś to wzornictwo uniwersalne, często są one stylizowane w taki sposób, aby nie budziły wątpliwości co do płci użytkownika. Miś z piłką czy miś z kokardką na głowie i długimi rzęsami? Zwykle po tego typu niuansach rozpoznajemy warianty chłopięce i dziewczęce różnego typu akcesoriów dla najmłodszych. Nie inaczej jest w przypadku kocyków dla dziewczynek, które mogą mieścić się w kategorii unisex, ale także – być bardzo konkretnie zorientowane na płeć dziecka. Również w Fabryce Bodziaków znajdziecie bardzo typowe, stricte koczyki dla dziewczynek. Na przykład te w kolorze różowym. 
NAJLEPSZA TKANINA NA KOCYKI DLA DZIEWCZYNEK
Z jakiego materiału powinny być wykonane takie kocyki dla dziewczynek? Niezależnie od ich płci oczywiście warto stawiać na naturalne i delikatne tkaniny. Fabryka Bodziaków proponuje znane i lubiane od dawna bawełniane kocyki dla dziewczynek. Ponadto coraz częściej spotykane są, oferowane również przez Fabrykę, kocyki dla dziewczynek z włóknem bambusowym. Takie kocyki są lekkie, przewiewne i hipoalergiczne. Latem zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza, a zimą – dadzą pożądane przyjemne ciepło nie prowadząc do przesadnego spocenia się.