Czapki, kominy i chusty dla dziewczynek

Wyświetlanie 1–24 z 80 wyników

Filtry

CZAPKI DLA DZIEWCZYNKI
Bawełniane czapki dla dziewczynek to niemal obowiązkowy element ubioru zwłaszcza w pierwszych tygodniach życia. W tym newralgicznym okresie czapki dla dziewczynek powinny być stosunkowo luźne, aby nie uciskały małej główki, na której dopiero zarasta ciemiączko. Zarówno kościec jak i pozostałe tkanki dziecka są jeszcze na tyle wrażliwe, że nawet lekki ucisk, zwłaszcza na główkę, może wywołać niepożądane efekty. W przypadku niemowląt unikajmy zatem nakryć głowy ze sztywnych i syntetycznych tkanin. Ponadto u tych naprawdę najmłodszych, czyli noworodków i dzieci w kilku pierwszych miesiącach życia, lepiej unikać również czapeczek wiązanych pod brodą. Bawełniane czapki dla dziewczynek potrafią być jednak bardzo estetyczne i atrakcyjne. A przy tym – spełniają wymagania stawiane czapeczkom nawet dla maluchów tuż po ich pojawieniu się na świecie. Czapki dla dziewczynek, również tych kilkudniowych, w delikatnych pastelowych kolorach same w sobie są już bardzo urocze. Dodatkowo w Fabryce Bodziaków możecie opatrzyć je na zamówienie wybraną grafika albo napisem.
CZAPECZKI Z IMIONKAMI
Dla nowego człowieka wszystko jest zupełnie nowe. Również jego imię. Wszyscy dookoła także witają małą istotkę i to imię poznają. Czapeczka dla maleństwa z jego imieniem już w szpitalu jest bardzo na miejscu. Szykując wyprawkę dla maluszka warto zadbać, aby miał od razu kilka bawełnianych czapeczek. Na przykład z imieniem, choć niekoniecznie. Czapki dla dziewczynek dla nowonarodzonych dziewczynek najczęściej występują w kolorze różowym, dodatkowo już z daleka wskazując na płeć dziecka. Taka czapeczka w komplecie z niemowlęcym body albo na przykład becikiem lub kocykiem to jeden z podstawowych elementów odzieży, w jaki zaopatrujemy nowego członka, a właściwie w przypadku czapek dla dziewczynek, nową członkinię rodziny. O ile dziewczynki tuż po urodzeniu noszą czapeczki wybierane z inicjatywy swoich opiekunów, to już te starsze – chętnie same sięgają po czapeczki z takim nadrukiem i o takie proszą. Czapeczki bawełniane są miłe w dotyku i ciepłe. Przeznaczone zwłaszcza dla najmłodszych dziewczynek w pierwszych miesiącach i latach życia, które nierzadko nie mają jeszcze bujnej fryzury. Czapki dla dziewczynek z nadrukami z imieniem w jednym lub w wielu kolorach, sauté albo w otoczeniu drobnych motywów graficznych jak choćby serduszka czy gwiazdki, to już wiele możliwości na różnorodność w codziennych stylizacjach nawet kilkutygodniowego dziecka.
CZAPECZKI WIĄZANE Z BAWEŁNY
Czapki dla dziewczynek bez troczków są dobre na początek. Później warto zwrócić uwagę również na te wiązane.  Pięknie obrębione wiązane czapeczki w groszki są wybitnie dziewczęcym akcentem stroju. Takie czapki dla dziewczynek w stylu pin-up to tylko jedna z licznych propozycji Fabryki Bodziaków w zakresie nakryć głowy dla najmłodszych. Urocze groszki, kokardki i inne nadruki albo naszywki nie pozostawiają wątpliwości co do płci dziecka, co jest dla wielu osób szczególnie ważne na pierwszym etapie życia dziewczynek, kiedy trudno jednoznacznie określić tę płeć bez takiego rodzaju dodatkowych atrybutów.