Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Filtry

UBRANKA DLA DZIECI NA CHRZEST

Chrzest to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego dziecka i jego rodziny. Przywykliśmy już powszechnie do tego, że zazwyczaj dziecko ubrane jest na chrzest w zestaw białych ubranek. Latem zwykle stawimy wówczas na prostotę i ubieramy malucha po prostu w bawełniane białe body. Można jednak urozmaicić taki strój drukując na niemowlęcym body na przykład jego imię i datę chrztu. Ponadto – symbole związane z tym sakramentem na prostym bodziaku, jak choćby biały gołąbek także mogą sprawić, że strój stanie się wyjątkowy. Przygotowując ubranka dla dzieci na chrzest wcale nie trzeba tracić majątku na bardzo drogie i wyszukane zestawy.

UBRANIA NA CHRZEST DLA CAŁEJ RODZINY

Wydarzenia religijne, między innymi chrzest, to wbrew pozorom nie rewia mody. Proste t-shirty w kolorze białym lub czarnym ze stosownymi nadrukami wciąż często nie są uważane za dość eleganckie na taką okazję. Warto oczywiście wyglądać skromnie i schludnie. Po uroczystości podczas przyjęcia można jednak zrezygnować ze sztywnych strojów w jakich udajemy się do kościoła i przebrać w coś luźniejszego, na przykład w koszulki z tym samym motywem co na dziecięcym body. Ponadto motyw na ubrankach warto umieścić także na torcie oraz na innych elementach dekoracyjnych dotyczących przyjęcia – taki motyw przewodni sprawi, że wszystko będzie idealnie do siebie pasowało i pięknie się prezentowało na chrzcie.

PREZENTY NA CHRZEST

Oprócz ubranek dla dzieci na chrzest oraz analogicznych koszulek dla dorosłych warto zadbać również o prezenty dla rodziców chrzestnych. Miła pamiątka nie musi być kosztowna. Wystarczy klasyczny t-shirt z nadrukowanymi podziękowaniami. Jeżeli nie macie pomysłu na oryginalną treść podziękowań na pewno wiele propozycji takich treści znajdziecie w sieci. Najważniejsze jednak w przypadku takiego rodzaju koszulek-pamiątek jest aby zarówno sam druk jak i materiał z jakiego koszulka została wykonana były jak najwyższej jakości. Często najtańsze t-shirty kupowane na bazarze, w sieciówkach lub w marketach pięknie prezentują się jedynie przed pierwszym praniem. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wysokiej jakości bawełniane koszulki czekające na Wasze wytyczne co do konkretnego nadruku jaki ma się na nich znaleźć.

DLA DZIECI NA CHRZEST

Ubranka na chrzest muszą być odpowiednio delikatne i zdrowe dla skóry dziecka. Nasza naturalna i wysokiej jakości bawełna spełnia te wyśrubowane wymagania. Zamiast ryzykować wyszukanymi strojami do chrztu niewiadomego pochodzenia lepiej postawić na wygodne i piękne body z wybranym nadrukiem. Chrzest jest ostatecznie okazją tyleż doniosłą, co wymagającą pewnej dozy skromności a takie niemowlęce body spełnia wszelkie kryteria dziecięcego stroju podczas chrztu świętego. Małe dziecko wygląda uroczo i niewinnie, a dodatkowe strojenie go niczym na dyskotekę nie zawsze jest dobrym pomysłem. Na to przyjdzie jeszcze czas.