Dla Mamy i Dziecka

Wyświetlanie 1–24 z 170 wyników

Filtry

KOSZULKI DLA MAMY I DZIECKA
Jako prezent na Dzień Matki albo po prostu – do noszenia na co dzień. Bawełniane koszulki dla mamy i dziecka to niemal błogosławieństwo dla wielu zabieganych matek. Przy małych dzieciach jak i przy tych starszych często liczy się wygoda i oszczędność czasu. T-shirty jako takie wychodzą naprzeciw tym potrzebom i oczekiwaniom. Nie oznacza to jednak, że zawsze muszą być one rozciągnięte, nieciekawe i banalne. Wysokiej jakości damskie koszulki z oryginalnymi, ciekawymi nadrukami zamówicie online bezpośrednio w Fabryce Bodziaków. Przy okazji niejedna mama ubierze tutaj nie tylko siebie, ale i swoje pociechy. Jak sama nazwa wskazuje oferujemy również niemowlęce body oraz koszulki z nadrukiem dla starszych dzieci. A i dla taty zawsze coś się znajdzie! Cała rodzina w identycznych koszulkach? Dzięki nam to możliwe!

TRWAŁE I ŁADNE KOSZULKI DLA MAMY
Koszulki dla mamy i dziecka ze sklepów należących do popularnych sieci marek odzieżowych stawiają często nie tyle na jakość swoich produktów, co na ich ilość. Zamawiając koszulki dla swojej mamy u nas macie pewność, że będzie w nich po prostu ładnie wyglądała. Koszulki dla mamy i dziecka z sieciówek bardzo szybko się niszczą i kobiety je noszące szybko wpisują się w wizerunek zmęczonej kobiety z gromadką dzieci ubranej w rozciągnięte, byle jakie ciuchy. T-shirty oferowane przez Fabrykę Bodziaków powstają z surowców wysokiej jakości, aby mogły sprostać wymaganiom dnia codziennego nawet tej stereotypowej matki-Polki. Fabryka Bodziaków to po prostu dowód na to, że koszulki dla mamy mogą być ładne, trwałe i pasujące właśnie do niej. Każdy z nas natomiast wie, że jego mama jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju, a drugiej takiej w cały świecie nie znajdziecie! To właśnie koronny powód, aby koszulki dla mamy i dziecka zamawiać online na podstawie własnych projektów nadruków. Na nadruki na takich koszulkach mogą być napisami, grafikami jak i połączeniem jednego i drugiego. Nasze koszulki są świetne: podczas codziennych spacerów z dziećmi albo z psem, dla gospodyń domowych wykonujących bardzo ważne dla codziennego funkcjonowania członków całej rodziny prace, dla mam kochających fitness lub jogę do ćwiczeń itp.

KOSZULKI DLA MAMY I MALUSZKA W RÓŻNYM STYLU
Sportowy charakter i kolorowy styl łączą w sobie koszulki dla mamy i dziecka z Fabryki Bodziaków. Koszulka dla ukochanej mamy z nadrukowaną na niej kolorową mandalą poprawi jej nastrój każdego dnia. Jeżeli Wasza mama kocha kwiaty – to właśnie one widniejące na t-shircie z pewnością spełnią to zadanie. Nawet szara koszulka, jednak z nadrukiem utrzymanym w żywych i ciekawych barwach może okazać się strzałęm w dziesiątkę! Oprócz laurki mamę obdarować warto w jej święto koszulką. Na przykład koszulką z obrazkiem identycznym jak ten, który dziecko namalowało dla niej samodzielnie na laurce. Wystarczy, że przekażecie do nas to dzieło w formie pliku na komputerze pozwalającego odtworzyć je na koszulkach dla mamy i dziecka. Prawda, że to proste? Zapraszamy Was do Fabryki Bodziaków!