Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Filtry

FARTUCHY NA WSPÓLNE GOTOWANIE
Fabryka Bodziaków oferuje szeroki wybór fartuchów dla mam oraz babć, a także kompletów fartuchów dla dorosłego i dziecka. Pośród naszych propozycji fartuszków znajdziecie przeróżne wzory, które przykuwają wzrok swoimi zabawnymi tekstami. Są idealnym pomysłem na wspólne gotowanie i spędzanie czasu w kuchni. Nasze fartuchy sprawdzą się np. podczas pieczenia ciast lub przygotowywania posiłku dla bliskich.
FARTUCHY W SUPER JAKOŚCI
Fartuchy od Fabryki Bodziaków charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością materiału oraz starannością wykonania. Fartuszki wykonane są  z wysokiej jakości drelichu ze 100% bawełny, są koloru ecru i są wiązane w pasie. Świetnie sprawdzą się w garderobie każdej mamy czy babci. Dzięki fartuchom stylizacja każdej mamy czy babci nie ulegnie pobrudzeniu, a każda chwila spędzona na gotowaniu będzie upływać w miłej i zabawnej atmosferze, dzięki nietypowym wzorom naszytym na naszych fartuchach.
FARTUCHY IDEALNE NA PREZENT
Nasze fartuchy to gwarancja świetnej jakości i super prezencji podczas codziennego przygotowywania posiłków. Nie ukrywamy, że nasze fartuchy to super pomysł na prezent dla bliskiej Wam kobiety. Zarówno mama jak i babcia będą zapewne zachwycone nowymi fartuszkami w ich szafach. Szczególnie mocno rekomendujemy je na Dzień Babci! Wiadomo nie od dziś, że to właśnie babcie gotują najlepiej na świecie! Z tego względu fartuchy w ich garderobach są z pewnością bardzo pożądane. Zapewniamy, że każda babcia w naszym fartuchu będzie prezentować się świetnie, a wypieki i posiłki, które będzie przygotowywać będą jeszcze smaczniejsze.