Święto Babci i Dziadka

Wyświetlanie 1–24 z 248 wyników

Filtry

UBRANKA NA ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Babcia i dziadek na swoje święto zwykle oczekują wizyty wnuków. Zaskoczcie ich miło witając ich w koszulkach lub niemowlęcych body ze stosownym napisem. Oprócz życzeń dla babci lub dziadka na ubranku nadrukować można różne wesołe motywy. Ponadto koszulki w odpowiednich rozmiarach jako prezenty dla dziadków również z pewnością ich ucieszą. Osoby babci oraz dziadka często związane są z najwspanialszymi wspomnieniami z dzieciństwa. Zarówno dziecięce ubranka z odpowiednimi nadrukami jak i koszulki dla dziadków ze stosownymi napisami długo stanowić mogą miłą pamiątkę.

DLA BABCI I DZIADKA

Na naszej stronie znajdziecie propozycje różnych wariantów ubranek dziecięcych na Święto Babci i  Dziadka. Od t-shirtu przez niemowlęce body po pajace. Pozostaje wybrać czcionkę, napis czy grafikę oraz kolorystykę motywu. Oprócz typowych życzeń warto nadrukować na ubranku motyw specjalnie dla babci – na przykład kwiatki, albo dla dziadka – w zależności od jego upodobań. Najlepszym prezentem na Dzień Babci lub Dzień Dziadka jest często uśmiech wnuczki albo wnuka. Jeżeli jednak uśmiech ten będzie w takiej oprawie, jak specjalnie przygotowane na tą okazję tematyczne ubranko, prezent ten będzie szczególnie ładnie opakowany. Dziecięce uśmiechy oraz ubranka dla dzieci na Dzień Babci lub Dziadka wcale nie wykluczają innych pięknych podarunków.

PREZENTY Z OKAZJI ŚWIĘTA BABCI I DZIADKA

Naturalnie damskie i męskie t-shirty w rozmiarach babci i dziadka z tematycznymi nadrukami na pewno również bardzo ich ucieszą. Przewiewne, miękkie i wygodne koszulki z wysokiej jakości bawełny to świetne stroje dla osób starszych, którym często przeszkadzają na przykład zbyt obcisłe ściągacze albo mało delikatna faktura materiału. Na szczęście bawełna używana do produkcji naszych t-shirtów jest bardzo przyjemna w dotyku, a luźną koszulkę bardzo łatwo jest dobrać biorąc pod uwagę rozmiar noszony przez babcię i dziadka. Koszulki to jednak nie koniec niespodzianek. Oprócz nich proponujemy na święto babci i dziadka dekoracyjne poduszki-jaśki z napisami albo stosowną grafiką. Dziecięce obrazki, czyli artystyczne dzieła wnuków można drukować zarówno na t-shirtach jak i na poduszkach. Wielu dziadków i babć ucieszy się z takich trwałych laurek.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA Z FABRYKĄ BODZIAKÓW

Biorąc pod uwagę ubranka dla dzieci na Dzień Dziadka i na Dzień Babci pozwólcie w miarę możliwości wybrać motyw samym maluchom. One najlepiej pokażą i powiedzą jak chcą wyrazić swoje uczucia dla dziadków. Dla maluchów będzie też dodatkową frajdą to, że same mogą wskazać, czy chcą tylko napisać jak bardzo kochają babcię, czy może wolą wyrazić to przez obrazek lub symbol, czy też – połączyć te dwa aspekty. W końcu to szczególne dni tak dla dziadków jak i dla wnuków. Pozwólmy im zatem świętować je w jak najbardziej wybrany przez nich i indywidualny sposób. Takie chwile zostaną na pewno zapamiętane na bardzo długo.