Wyświetlanie 1–24 z 131 wyników

Filtry

KOSZULKI Z NADRUKIEM DLA BABCI

Wygodę cenią sobie nie tylko niemowlęta. Chociaż seniorzy raczej zrezygnują z bodziaków na rzecz t-shirtów, niewymagających chociażby pochylania się w celu ich rozpinania i zapinania. Współczesna babcia dawno już odbiega od wizerunku babuleńki w chustce albo z nieśmiertelnym koczkiem w bujanym fotelu robiącej dla wnuczka ciepły szalik na drutach. Obecnie babcia szalik lub inną odzież, na przykład ubranka do malowania, kupują coraz częściej przez internet. A z wnukami – wolą iść do kina, ogrodu zoologicznego lub pograć na playstation.

T-SHIRTY DLA BABCI

Jak zatem podziękować kochanej babci za czas, uwagę oraz wszystko inne co poświęca aby uatrakcyjnić czas spędzany z wnukami? Na przykład obdarowując ją wygodną i atrakcyjną koszulką z napisem dedykowanym swojej babuni. Koszulki dla babci z założenia są zwykle nieco luźniejsze i wygodniejsze niż te obcisłe dla nastolatki. Jeżeli jednak babcia właśnie w elastycznej koszulce wciąż czuje się najbardziej komfortowo – przygotujemy właśnie taką. T-shirt przydać może się babci także na spacer z kijkami do nordic walking albo na rutynową rehabilitację, pozwalającą systematycznie zachować jej formę. Ponieważ seniorkę rodu raczej trudno spotkać na siłowni, to na wszystkie inne sportowe okazje, czy choćby na pielgrzymkę – wygodna i przewiewna koszulka bawełniana z atrakcyjnym nadrukiem od wnuków zawsze będzie strojem pożądanym.

KOSZULKI DLA BABCI OD FABRYKI BODZIAKÓW

Koszulek dla babci u nas pod dostatkiem! Jakie zaś wzory oraz napisy będą zdobiły koszulki specjalnie dla Twojej babci – zdecydujesz oczywiście sam. Może Twoja babcia ma swoich ulubionych bohaterów? Czy koszulka z symbolem Supermana to strzał w dziesiątkę? My tego nie wiemy – Ty znasz swoją babcię lepiej od nas. Jednak jeżeli właśnie tak jest, to koszulka a charakterystycznym „S” dla Twojej babci może bardzo szybko do niej dotrzeć. Wystarczy, że zamówisz ją w naszaj Fabryce Bodziaków. A może Twoja babcia będzie wolała koszulkę z nadrukowanym na niej przepisem na szarlotkę? Do usług! Te wszelkie inne modele na życzenie dostarczymy w ciągu kilku dni roboczych.

KOLOROWE KOSZULKI Z NADRUKIEM DLA BABCI

Koloroterapia wskazana jest w każdym wieku. Warto zatem sprawić babci cały zestaw koszulek dla babci w wesołych i w stricte terapeutycznych kolorach, albo chociaż z kolorowymi nadrukami. Kolory takie jak: czerwony, pomarańczowy i żółty dodadzą jej energii oraz radości życia. Zielony i niebieski – wprowadzą w jej życie harmonię i spokój oraz wyciszą ją przed snem. Przede wszystkim jednak kolorowe koszulki są po prostu fajne zarówno dla babci jak i dla jej wnuków! Babcie nie stronią również od różnych ciekawych motywów graficznych. Mogą to być naturalnie klasyczne motywy kwiatowe, ale na koszulkach dla babci zagościć mogą również ku uciesze najmłodszych wesołe zwierzaki jak i postacie z bajek. Najprawdziwsza babcia w koszulce z wilkiem i z Czerwonym Kapturkiem to dopiero gratka!