Dla Taty i Dziecka

Wyświetlanie 1–24 z 147 wyników

Filtry

KOSZULKI DLA TATY I DZIECKA

T-shirty z nadrukiem to jeden z typowych pomysłów na prezent na Dzień Ojca. Zamiast jednak szukać wśród koszulek dla taty i dziecka produkowanych taśmowo zamówcie swojemu tacie jego własną i niepowtarzalną koszulkę z nadrukiem na stronie fabrykabodziakow.pl. Koszulki dla dumnych ojców mogą zawierać bardzo różne motywy. Czasami koszulka tatusia opatrzona będzie symbolem zrozumiałym jedynie dla jego najbliższych. Nie oznacza to, że będzie nosił ją z mniejszą dumą. Koszulki dla taty i dziecka mogą nawiązywać do ojcowskiego hobby, mieć po prostu napis „najlepszy tata na świecie” albo zdjęcie jego ulubionego roweru. To naturalnie tylko kilka propozycji nadruków na koszulki dla taty, jakie na poczekaniu przyszły nam do głowy. Ostatecznie koszulką dla swojego ojca każdy zaprojektuje samodzielnie, my z największą starannością wykonamy ten niepowtarzalny model. Wśród licznych pomysłów jakie zaświtały nam w głowie proponujemy np.: koszulkę kibica, koszulkę na ryby, koszulkę szachisty lub koszulkę rajdowca. Koszulki dla taty i dziecka mogą występować także w duecie, kiedy treść napisów na nich nadrukowaną stanowi swoisty szyfr, rozszyfrować można go jedynie dzięki zapoznaniu się z treścią zawartą w nadruku na koszulce albo niemowlęcym body dziecka.

KOSZULKI MĘSKIE DLA TATY I DZIECKA

Inny ciekawy zestaw to zestaw koszulek dla synka, taty i dla jego ojca. Podobnie koszulki dla taty i dziecka oraz body niemowlęce z identycznym motywem dla przedstawicieli trzech pokoleń, czyli: dziadka, ojca i wnuka prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. Zwłaszcza na zdjęciach, kiedy wszyscy oni mają je na sobie. Koszulki bodziaki familijne w bardzo zróżnicowanych układach możecie zawsze zamawiać na fabrykabodziakow.pl. Pole do popisu dla wyobraźni w zakresie tego jak będą wyglądały Wasze t-shirty jest zatem niemal nieograniczone.

NAJLEPSZY PREZENT DLA KAŻDEGO TATY

Kolega z pracy właśnie został ojcem? A może kolega z piłkarskiej drużyny? Jeżeli Wasz przyjaciel wkrótce zostanie tatą to już ostatni dzwonek aby pomyśleć o specjalnej koszulce dla niego. Oprócz tak sztampowych jak powszechnie dostępne nadruków treści „game over dude”, z ciężarną partnerką i niezbyt tym faktem zachwyconą sylwetką mężczyzny Fabryka Bodziaków chętnie stworzy dla Was coś bardziej optymistycznego. W końcu ojcostwo wiąże się z wieloma pozytywnymi doświadczeniami i takie przesłanie także, a może przede wszystkim chcielibyśmy drukować na Waszych koszulkach dla taty i dziecka.

KOSZULKI DLA OJCÓW STARSZAKÓW

Jeżeli koszulka przeznaczona ma być dla ojca nieco starszego już niż nowo narodzone dziecko lub niemowlę, czyli dla taty dziecka co najmniej w wieku przedszkolnym, można kupić wspólny prezent dla ojca i dla dziecka. Koszulki dla taty i maluszka z tym samym motywem do kolorowania sprawią, że dziecko będzie miało mnóstwo frajdy a ojciec – naprawdę niepowtarzalną i wyróżniającą go koszulkę. Specjalne pastele do tego kupicie u nas w zestawie z t-shirtami.