Krótkie spodenki dla chłopców

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Filtry

KRÓTKIE SPODENKI CHŁOPIĘCE
Spodnie i spodenki to najbardziej oczywista część chłopięcej garderoby. Długie, czy krótkie – to już mniej istotne. U prawdziwego mężczyzny, nawet jeżeli ma zaledwie kilka dni czy tygodni, dwie nogawki muszą być! Chłopięcych szortów o bardzo klasycznym, prostym kroju nie mogło zabraknąć również w ofercie Fabryki Bodziaków. Krótkie spodenki dla chłopców, w dodatku na szelkach, były niegdyś symbolem małego chłopca. Obecnie spodnie dziecięce niewiele różnią się od tych dla dorosłych. A elastyczne, dresowe krótkie spodenki dla chłopców niemal zawsze są po prostu „w gumę” albo wiązane tasiemką w pasie. Krótkie spodenki dla chłopców takie dobrze nosi się do bodziaków jak i do t-shirtów. W przeciwieństwie do długich dresowych spodni, stanowiących między innymi część niemowlęcych garniturów dla chłopców, te spodnie mają zdecydowanie nieformalny charakter. Jednak czyż w pierwszych latach życia wiele sytuacji w jakich się znajdujemy ma charakter oficjalny? To w końcu czas aby biegać w krótkich bądź długich dresowych spodniach i poznawać otaczający świat na najbardziej dostępny wówczas sposób, czyli empirycznie.
SPODENKI DLA KAŻDEGO CHŁOPCA
Krótkie spodenki dla chłopców z Fabryki Bodziaków występują w wielu wariantach kolorystycznych. Najlepiej mieć przynajmniej kilka spośród nich, biorąc pod uwagę jak często bruszą się i niszczą podczas intensywnej zabawy na świeżym powietrzu. Naturalnie ubranka z Fabryki Bodziaków są wysokiej jakości, jednak rodzice rekordzistów w dziedzinie uszkodzeń mienia podczas zabawy dobrze znają możliwości swoich pociech, dla których nie ma ubrań nie do zdarcia. Krótkie spodenki dla chłopców z Fabryki Bodziaków są nie tylko stosunkowo wytrzymałe ale również atrakcyjne cenowo. Wygodne i miękkie spodenki na lato w jednolitych kolorach łatwo połączyć z koszulkami z nadrukiem, które są hitem Fabryki Bodziaków. Takie koszulki można zadrukować w dowolny wybrany przez Was sposób. Wiele propozycji nadruków na koszulkach znajdziecie również jako gotowe projekty na naszej stronie. Jest tutaj także narzędzie pozwalające w łatwy sposób zaprojektować własny nadruk na wyjątkowej koszulce.
CHŁOPIĘCE KRÓTKIE SPODENKI
Oprócz koszulek, jakie możecie zakupić osobno albo zaprojektować sami oferujemy również krótkie spodenki dla chłopców w komplecie z t-shirtem. Począwszy od kompletu małego kibica, poprzez komplet borsukiem po komplet małego mechanika. To jedynie trzy spośród licznych zestawów składających się z krótkich spodenek dla chłopców i koszulki dla chłopców. Wzory na koszulkach wchodzących w skład kompletu z krótkimi spodenkami  dla chłopców w Fabryce Bodziaków są bardzo gęste i pokrywają całą powierzchnie t-shirtów. Jeżeli poszukujecie koszulek z jednym, za to wyrazistym emblematem – wystarczy zamówić ją w dziale koszulek z nadrukiem. Z krótkimi spodenkami dla chłopców znakomicie komponują się również koszulki opatrzone napisami. Możecie wybrać jeden spośród proponowanych przez nas napisów na koszulkach dla chłopców albo przesłać swój, niepowtarzalny. Napisy na t-shirtach wykonujemy różnymi czcionkami i w różnych kolorach. Skompletowanie zestawu niepowtarzalnych ubranek dla chłopców w Fabryce Bodziaków jest banalnie proste!