Czapki, kominy i chusty dla chłopców

Wyświetlanie 1–24 z 63 wyników

Filtry

CHŁOPIĘCE CZAPKI
Panowie czapki z głów? A może lepiej wręcz przeciwnie? W końcu dzieci uczą się poprzez naśladowanie dorosłych a chodzenie bez czapki, zwłaszcza zimą, to nie najzdrowszy wzór do naśladowania. Czapki dla chłopców dostępne w Fabryce Bodziaków są bardzo różnorodne i niezwykle wygodne. To głównie bawełniane czapeczki dla niemowląt, jednak większe rozmiary są odpowiednie również dla dzieci w wieku przedszkolnym. Czapki dla chłopców z Fabryki Bodziaków charakteryzuje bardzo prosty krój. Ich jasne, neutralne kolory stanowią natomiast idealne podłoże do nawet najbardziej skomplikowanych i różnorodnych kolorystycznie nadruków. Gładkie czapeczki z kolorowymi nadrukami są wręcz idealne dla małych dzieci. Większość czapeczek dostępnych w Fabryce Bodziaków to typowe modele unisex, odpowiednie dla dzieci obydwojga płci. Obok nich znajdziecie także czapeczki wyraźnie przeznaczone dla dziewczynek, na przykład te w stylu pin-up wiązane pod brodą. Wśród czapek dla chłopców, a właściwie czapeczek unisex, także znajdzie się czapeczka z troczkami – w kolorze zielonym.
JAK WYBRAĆ CZAPKĘ DLA MALUCHA?
Całkowicie maleńkie dzieci, czyli noworodki i niemowlęta, to najbardziej wymagająca grupa docelowa pod wieloma względami. Nie inaczej jest w przypadku czapek dla chłopców, które takie dzieci noszą zresztą znacznie częściej niż starsze. Wspomniane już powyżej czapki z troczkami na pewno należy zarezerwować dla nieco starszych niemowląt. Delikatne, maleńkie główki znacznie lepiej zareagują na luźne, bawełniane modele bez wiązań i innych dodatkowych elementów. Najprostsze i najbardziej wskazane dla noworodków bawełniane czapeczki niemowlęce są w Fabryce Bodziaków numerem jeden. Takie czapki dla chłopców uroczo wyglądają jako gładkie, połączone na przykład z niemowlęcymi body z nadrukiem, czyli swoistą specjalnością zakładu Fabryki Bodziaków. Ich zadrukowane odpowiedniki potrafią wyrażać już osobowość albo właściwie temperament dziecka lub jego rodziców. Niemowlęce czapeczki dla dzieci obojga płci z Fabryki Bodziaków kupicie w wielu kolorach i ich odcieniach. Różnokolorowe czapeczki rodzimej produkcji to gwarancja wysokiej jakości oraz standardów jakie narzuca wyjątkowa grupa docelowa.
CZAPKI CHŁOPIĘCE W KOMPLECIE
Sama czapeczka to za mało? Śmiało zatem wybierz lub skomponuj własny chłopięcy zestaw ubranek zwieńczony bawełnianą czapeczką. Rozejrzyj się dobrze w naszej witrynie i sprawdź co oferuje w tym zakresie Fabryka Bodziaków. Wiele wzorów jest już gotowych i widocznych na zdjęciach. To jednak nie wszystko. Zawsze możesz zaprojektować własny motyw i to nim ozdobić chłopięce lub dziewczęce ubranka w komplecie. Taki uroczy, miniaturowy zestaw to świetny pomysł na prezent dla przyszłych lub obecnych rodziców niemowlaka. Nie wiesz co zanieść na baby shower? Szukasz ciekawej koncepcji na prezent dla siostrzeńca? W tych i wielu innych kwestiach pomoże Wam bez wątpienia Fabryka Bodziaków ze swoimi czapkami dla chłopców, dziewczynek oraz innymi ubrankami dla najmłodszych. Sprawdź tylko jak duży mamy potencjał!