Wyświetlanie 1–24 z 59 wyników

Filtry

KOSZULKI Z NADRUKIEM DLA DZIADKA

O ile babcię najczęściej ucieszy bukiet kwiatków często stajemy przed dylematem dotyczącym drobnego, niezobowiązującego upominku dla dziadka. Na szczęcie swojego dziadka zazwyczaj dobrze znamy. Znamy jego gusta, upodobania czy też hobby, a do nich jak najbardziej nawiązywać mogą nadruki na koszulkach dla dziadka jakimi mogą uszczęśliwiać go wnuki w pewnych odstępach czasu. T-shirty to jedna z najpopularniejszych części garderoby niezależnie od płci oraz wieku, dlatego niejeden dziadek ucieszy się z ciekawie zadrukowanej bawełnianej koszulki z krótkim rękawem. Koszulki dla dziadka to prezent bardzo wdzięczny. Wygodne i wysokiej jakości t-shirty z radomskiej Fabryki Bodziaków przygotowujemy i wysyłamy na teren całej Polski.

KOSZULKA DLA STARSZEGO PANA

Starsi panowie zazwyczaj wcale nie mają wybitnie odmiennych upodobań. Ucieszą ich zapewne koszulki z motywami podobnymi do tych, które noszą młodsi panowie a nawet mali chłopcy. Koszulka dla dziadka z traktorem albo z ciężarówką, czy też z pięknym motocyklem dla dziadka będzie jak najbardziej wskazana. Często ten sam motyw ucieszy zarówno dziadka jak i jego wnuka, dlatego warto zamówić od razu cały komplet, czyli dwie koszulki dla przedstawicieli obydwu pokoleń. Koszulki dla dziadka z nadrukiem mogą być jednak zupełnie inne. Na przykład żartobliwe, z motywem dziewczyny widniejącej w latach pięćdziesiątych na plakatach typu „pin up”. To model zdecydowanie nie dla małego wnuczka, ale wielu dziadków na pewno rozbawi on i ucieszy.

POMYSŁY NA T-SHIRTY DLA DZIADKA

Zestawy t-shirtów albo t-shirtów oraz niemowlęcych body dla dziadków oraz ich wnuków dają ogromne pole do popisu. Koszulki dla dziadka ze stosownymi napisami oraz nadrukowanymi śmiesznymi wąsami są tutaj zawsze mile widziane. Koszulki dla dziadka z motywem staromodnego dziadka do orzechów? Czemu nie. Wszelkiego rodzaju „męskie” wzory nadruków, jak chociażby krawaty czy imitacje smokingów albo garniturów i męskich much pod szyją na t-shirtach dla dziadków i wnuków to również popularny motyw. Ponadto części spośród duetów dziadek-wnuk przypaść do gustu może chociażby napis „Chłopaki do wzięcia”. Naturalnie za pozwoleniem babci. Cokolwiek podpowie Wam fantazja – my na koszulce wydrukujemy!

KOSZULKI DLA DZIADKA W RÓŻNYCH KOLORACH

Koszulek dla dziadków codziennie produkujemy bardzo wiele. Każdy nadruk może być inny, możecie również zamówić dziadkowi na przykład siedem koszulek na każdy dzień tygodnia w innym kolorze. Ilu dziadków tyle preferencji co do barwy odzieży. T-shirty jasne i ciemne z nadrukami czarno-białymi albo kolorowymi czekają do wyprodukowania w naszej Fabryce. Ponadto koszulkę z czarno-białym nadrukiem wnuczę może zawsze starannie pokolorować specjalnymi pastelami. Kiedy będziecie chcieli utrwalać wiekopomne dzieła wnucząt na koszulkach dla dziadka – wystarczy je następnie wyprasować. Jeżeli dziecko chce poprawić swoją artystyczną pracę – po prostu upierzcie koszulkę bez uprzedniego prasowania.