Tabliczki do zdjęć dla niemowląt

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Filtry

Tabliczki do zdjęć – uwiecznij wspólne chwile
Małe dzieci tak szybko rosną. Pierwsze miesiące trwają zaledwie chwilę i zanim się obejrzysz, Twoja pociecha będzie już stawiać pierwsze kroki. Warto zatem łapać wszystkie wspólne momenty i uwieczniać się, np. za pomocą filmików lub zdjęć. Jeżeli szukasz czegoś, co Ci w tym pomoże – jesteś w dobrym miejscu. W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz tabliczki do zdjęć, które doskonale sprawdzą się podczas domowych sesji zdjęciowych. Świetnie ozdobią zdjęcie, pozwalając na zrobienie wyjątkowych zdjęć, które będą znakomitą pamiątką na całe życie.
Tabliczki do zdjęć dla dzieci, z którymi zatrzymasz wspomnienia na dłużej
Zatrzymaj wszystkie chwile na dłużej – z oferowanymi przez nas produktami jest to naprawdę łatwe. Wśród naszych propozycji znajdziesz m.in. zestaw składający się z tabliczek z miesiącami życia dziecka (np. 1 miesiąc, 2 miesiące, 3 miesiące itp.). Dostępne są również tabliczki do zdjęć dla dzieci, na których umieszczone są ważne wydarzenia, np. „Mój pierwszy spacer” lub „Mój pierwszy uśmiech”. Znajdują się tam także tabliczki, które przydadzą się już podczas sesji ciążowej, np. z napisem „Czekamy na Ciebie”.
Tabliczki do zdjęć – drewniane produkty najwyżej jakości
Oferowane przez nas tabliczki do zdjęć do drewniane produkty marki Woodland. Powstały z wysokiej jakości sklejki, która została idealnie obrobiona. Perfekcyjne wykończenie widać w każdym szczególe – wszystko po to, aby Twój maluszek był całkowicie bezpieczny. Jest to polski produkt pierwszej klasy, który znakomicie spisze się jako prezent. Zbliża się baby shower Twojej przyjaciółki? A może wybierasz się w odwiedziny do nowo narodzonego maleństwa? Tabliczki do zdjęć będą wyborem idealnym. Z całą pewnością ucieszą przyszłych rodziców i pozwolą na stworzenie wyjątkowych zdjęć ich pociechy.
Zaopatrz się w wyjątkowe tabliczki do zdjęć dla dzieci
Tabliczki do zdjęć dla dzieci to prawdziwe wyprawkowe must have. Warto zaopatrzyć się w nie już na etapie przygotowań do narodzin maluszka – dzięki czemu możliwe będzie wykonanie idealnego zdjęcia od razu po porodzie. Ta forma oznaczania zdjęć jest niezwykle prosta i funkcjonalna, a przede wszystkim efektowna. Wystarczy odpowiednio ubrać maluszka, przygotować prostą scenerię lub też nie, ułożyć drewnianą tabliczkę obok dziecka – i gotowe. Teraz zostało już tylko zrobić parę zdjęć aparatem lub telefonem komórkowym, by stworzyć wyjątkową pamiątkę na lata. Przekonaj się o tym już teraz i zaopatrz w ten niezwykle praktyczny dodatek.