Dla Rodzeństwa

Wyświetlanie 1–24 z 92 wyników

Filtry

Koszulki dla rodzeństwa
Tak, jak różne bywa rodzeństwo tak różnie lubi się ono ubierać. Każdy z nas widział chyba bliźnięta w identycznych strojach. Pośród bliźniaczych par są jednak również takie, które jak najbardziej chcą się pomiędzy sobą różnić. W sukurs przychodzi im między innymi Fabryka Bodziaków. Fabryka Bodziaków to nie tylko niemowlęce body, ale także t-shirty i inne części garderoby z indywidualnymi nadrukami. Przede wszystkim stawiamy jednak na koszulki. Koszulki dla bliźniąt z identycznymi nadrukami albo z nadrukami zupełnie innymi i w zupełnie innym kolorze zamówicie u nas pod ręki. Tymczasem jeżeli choćby rodzeństwo w różnym wieku i bardziej liczne chcecie ubrać identycznie możecie zgłosić się do…? Tak, zgadliście! Oczywiście do Fabryki Bodziaków! Koszulki dla rodzeństwa z takim samym nadrukiem, a nawet koszulki i niemowlęce body albo pajace przygotujemy dla Was i dostarczymy kurierem. Wyłącznie od Waszej wyobraźni oraz dostarczonego nam, projektu zależy w co ostatecznie ubierzecie swoje pociechy.

Rodzeństwo i nie tylko
Macie do ubrania własną małą drużynę piłkarską? Naturalnie może się na nią składać nie tylko rodzeństwo, ale również jego znajomi. Koszulki dla dziecięcego zespołu uprawiającego sport albo innej grupy – trwałe i według Waszego projektu to także nasza specjalność. Ponadto dla najbliższych bez względu na wiek – koszulki kibica. Jeżeli takiej drużynie albo swojemu małemu sportowcowi kibicuje także babcia, dziadek, ciocia, wujek czy rodzice to familijne koszulki kibica zamówicie u nas równie prosto i szybko. Tak samo jak koszulki dla rodzeństwa tego rodzaju.

Koszulki z imionami dla siostry i brata
Na Dzień Dziecka albo inną okazję produkujemy również t-shirty z imionami rodzeństwa po jednej dla każdego naturalnie, choć mogą być przy tym utrzymane w dokładnie tej samej konwencji. Koszulki oraz inne gadżety z własnymi imionami wciąż są bardzo atrakcyjne z punktu widzenia wielu dzieci. Takie t-shirty uzupełnią niejeden strój na W-F jak i inne sportowe dziecięce zestawy. Swoje imiona dzieci mogą także same pokolorować! Wystarczy, że wybierzecie wersję t-shirta do malowania ze specjalnymi pastelami w zestawie. Jeżeli chodzi o zestaw koszulek dla rodzeństwa to może ono na przykład wymienić się koszulkami tak, aby siostra pomalowała koszulkę brata a brat – koszulkę siostry. Ważne jest jednak, aby z rozsądkiem posługiwać się żelazkiem i pokolorowanymi t-shirtami. Zanim przystąpimy do prasowania lepiej upewnić się, czy dzieci zadowolone są z efektów swojej pracy, czy też może zupełnie chcą zmienić pierwotną koncepcję kolorystyczną. Koszulka nieuprasowana po praniu będzie znów czarno-biała. Uprasowana – trwale zachowa kolory nadane jej pastelami. Koszulki dla rodzeństwa to bardzo obszerna kategoria koszulek zamawianych według indywidualnego projektu. Oprócz nich podobne koszulki można na przykład zamówić dla córki i jej przyjaciółki z piaskownicy albo dla syna i jego kolegi ze szkolnej ławki albo z boiska. Opcji jest niemal nieskoczenie wiele!