Wyświetlanie 1–24 z 54 wyników

Filtry

Koszulki dla rodziców

Szukacie niebanalnego prezentu dla świeżo upieczonych rodziców? Waszym znajomym właśnie urodziło się maleństwo i macie ich odwiedzić, a nie wypada iść z tak zwaną pustą ręką? Jednocześnie szukacie czegoś uniwersalnego, niezobowiązującego a zarazem – niepowtarzalnego? Być może para rodziców otrzymała już cały worek maskotek, maleńkich bucików oraz innych powtarzalnych gadżetów. Ubranka dla dziecka zawsze są mile widziane, ponieważ noworodki jak i niemowlęta bardzo często brudzą odzież i ich ubranka zmieniane muszą być wielokrotnie w ciągu dnia. Pomimo tego, że żyjemy w dobie pieluch jednorazowych, pełna pralka pracuje w domach z małymi dziećmi niemal non stop. Zarówno dzieciom jak i ich opiekunom zawsze przydadzą się dodatkowe bodziaki i koszulki. Rodzice natomiast będą mile zaskoczeni, że ktoś pomyślał nie tylko o maluchu, ale także o nim. Właśnie dlatego idealnym podarunkiem w takich okolicznościach okażą się zestawy obejmujące niemowlęce body oraz koszulki dla rodziców w nadrukiem. Gdzie je kupicie? Oczywiście u nas – w Fabryce Bodziaków i innych tekstylnych cudeniek dla całej rodziny.

Bodziaki i t-shirty

T-shirty dla całej rodziny, w zestawach lub osobno, Fabryka Bodziaków produkuje pełną parą! Pracujemy dla Was niezależnie od tego, czy wskutek pandemicznych obostrzeń niektóre dziedziny gospodarki muszą zwolnić tempa a sklepy bywają zamknięte. Nasze wyroby zamówicie zawsze online i zostaną dostarczone wprost do Waszych domów. T-shirty, śliniaki, pajace i inne ubrania z naszej Fabryki to nie tylko świetny pomysł na prezent, ale również na uzupełnienie własnej garderoby każdego dnia. Wygodne, a przy tym wytrzymałe i trwałe bawełniane wyroby Fabryki Bodziaków posłużą wszystkim członkom rodziny przez długi czas. Ich niekwestionowaną zaletą jest to, że bez względu na to czy chodzi akurat o koszulki dla rodziców, dzieci czy może cioci i wujka, każdy może wybrać i zaprojektować sobie jedyną w swoim rodzaju. Ponadto właśnie atrakcyjne zestawy koszulek i bodziaków dla rodzin, w których właśnie przyszedł na świat nowy członek lub członkowie to super prezenty podczas pierwszej wizyty po porodzie. Sprawią radość zarówno jeszcze w szpitalu jak i już podczas odwiedzin w domu, nawet kilka tygodni po narodzinach malucha.

Pomaluję Ci mamo, Pomaluję Ci tato

Dumni rodzice, również nieco starszych dzieci, chętnie będą nosili koszulki przedstawiające prace artystyczne swoich pociech. To dopiero prawdziwe koszulki dla rodziców co się zowią! Dzieci, które nie potrafią jeszcze lub nie chcą samodzielnie rysować mogą zawsze pomalować gotową, czarno-białą grafikę na koszulce specjalnymi pastelami, które zakupicie w Fabryce Bodziaków w zestawie z koszulką. To także wesoła niespodzianka dla rodziców, którzy dopiero po ukończeniu przez dziecko takiego dzieła i poznaniu tego, jakie kolory wytypowało, dowiedzą się co ostatecznie będą na sobie nosić.