Body na ramiączkach

Wyświetlanie 1–30 z 57 wyników

Body na ramiączkach

Pogoda w z roku na rok staje się coraz bardziej kapryśna i zmienna. Jednak jednym z elementów, do jakiego dawno już przywykliśmy są niemal tropikalne upały każdego lata. W co wówczas ubrać malucha aby czuł się w miarę możliwości komfortowo? Taka pogoda sprzyja choćby potówkom, odparzeniom oraz innym niepożądanym skórnym niespodziankom, których nikt sobie nie życzy. Lekkie, bawełniane ubranka dla niemowląt sprawdzają się wówczas znakomicie. Nasze babki zakładały swoim dzieciom często zestawy złożone ze śpiochów i kaftaników. Obecnie jednak od dawna, bez względu na pogodę, królują niemowlęce body oraz półśpiochy albo po prostu spodenki. Kiedy żar leje się z nieba warto zrezygnować nawet z tych ostatnich, sięgają po prostu po lekkie, bawełniane body na ramiączkach, najlepiej z ciekawym nadrukiem.

Postaw na body!

W taki upał właściwie nic więcej nie jest potrzebne. Lekkie jednoczęściowe body zasłoni jednorazową pieluszkę we wszystkich stosownych okolicznościach. Większość czasu naturalnie maluszek może spędzać w tak zwanym pampersie. Wśród rodziców zawsze znajdą się jednak tacy, którzy bądź to bardzo dbają o wizerunek, bądź też nie wyobrażają sobie po prostu stroju nawet dla niemowlęcia złożonego wyłącznie z jednorazowej pieluchy. Body na ramiączkach to „pełnowymiarowy strój”, zastępujący wszelkie zestawy złożone z kilku sztuk niemowlęcych ubranek. Taki minimalistyczny dziecięcy „kombinezon” można zatem śmiało założyć maluchowi w letni dzień, pamiętając naturalnie o czapeczce, kapelusiku czy parasolce od słońca oraz emulsjach-blokerach z wysokim filtrem. Tego ostatniego nie trzeba jednak zwykle troskliwym rodzicom przypominać.

Oryginalne body z nadrukiem

Skoro to podstawowa część dziecięcej garderoby w wielu okolicznościach nie powinna tworzyć wizualnego dysonansu z żadnymi innymi. Na takim body możemy pozwolić sobie zatem na bardzo rozbudowany i oryginalny nadruk. Kiedy łączymy ze sobą bardzo wzorzyste ubranka trudno czasem dopatrzyć się co na nich widnieje, jednak nie w przypadku body na ramiączkach noszonego solo. Takie body rzadko łączymy z pstrokatym dołem, pozostaje zatem dobrać do niego możliwie gładki kapelusik lub czapeczkę. Takie body w Fabryce Bodziaków znajdziecie w wielu wersjach kolorystycznych, na przykład szare. To kolor, na którym nie tylko dobrze wyglądają nadruki, ale także nie wskazujący na konkretną płeć oraz taki, na którym często mniej niż na białym albo czarnym widać drobne plamy i zabrudzenia. Szczególnie to ostatnie jest bardzo istotne w przypadku małych dzieci.

Body na ramiączkach dla dziewczyn i chłopaków

Kiedy jest się w wieku „minus jeden” i okolicach obowiązuje na szczęście o wiele większa swoboda w ubiorze niż później. Body, i to bardzo wycięte, na ramiączkach, nie jest w tym wieku ubrankiem tylko dla pań. Obcisłego body nie powstydzi się niejeden młody, kilkumiesięczny kawaler. Ponadto zawsze można wzorować się na superbohaterach. W końcu Superman też nosił obcisły strój i miał nad czołem li tylko jeden loczek. W końcu w letni upał body niemowlęce na ramiączkach w kolorze szarym z nadrukowanym na nim Monster Truckiem jak najbardziej przystoi kilkumiesięcznemu mężczyźnie.