Body z długim rękawem

Body z długim rękawem

Body niemowlęce typu unisex, czyli przeznaczone dla każdej z płci, to jedno z najchętniej wybieranych dziecięcych ubranek na każdą porę roku. Body są niezwykle praktyczne i uniwersalne. Można zakładać je jako górną część garderoby jak i samodzielną – na przykład po domu albo w upały. Body niemowlęce przez wszystkim są przewiewne, wygodne a przy tym – urocze, ponieważ łatwo można umieścić na nich wybrany nadruk z motywem postaci z bajki, ulubionego misia, wybranego napisu i wiele, wiele innych. Bodziaki z wesołymi napisami znajdziecie naturalnie w Fabryce Bodziaków. Zawsze możecie wybrać również własną treść do nadrukowania na takim ubranku. Fabryka Bodziaków oferuje wiele fasonów niemowlęcych body, które możecie opatrzyć wybranymi przez siebie motywami. Poznajcie teraz jakie macie do wyboru!

Klasyczne body niemowlęce z długim rękawem

Body z długim rękawem w swojej najprostszej formie i w kolorze białym to jeden z najchętniej wybieranych modeli bodziaków w Fabryce. Prawdopodobnie z oczywistych względów: nadruk sam w sobie jest już wystarczającą ozdobą i dodatkowe elementy dekoracyjne stanowią już swoisty przerost formy nad treścią. Na takich gładkich, prostych bodziakach świetnie wyglądają zarówno napisy, nadruki imitujące części garderoby dla dorosłych – na przykład body stylizowane na smoking jak i wszelkie kolorowe obrazki. Białe body bardzo dobrze wygląda zarówno opatrzone dużym nadrukiem jak i subtelnym. Złote nadruki prezentują się świetnie zarówno na białych jak i na czarnych bodziakach. Obok body z wybranymi nadrukami w Fabryce Bodziaków możecie również kupić gotowe body na przykład w kwiatowe motywy z motylkami. Proste body z długim rękawem to niezliczone możliwości i opcje, a to jak będą one wyglądały zależy wyłącznie od Waszej kreatywności.

Body okolicznościowe

Takie niemowlęce bodziaki są wyjątkowe i naprawdę słodkie. Body z okazji pierwszych urodzin, ukończenia szóstego miesiąca życia czy też bożonarodzeniowe zawsze podkreślają wyjątkowy nastrój i okoliczności. Niemowlęce body z reniferami, z Mikołajami czy też z wielkanocnymi zajączkami i kurczaczkami wyróżniają się spośród tych dostępnych w sklepach sieciowych, a jednocześnie pozwalają ubrać nawet najmłodsze dzieci stosownie do okazji. Takim maleństwom trudno przecież tłumaczyć, że muszą zrezygnować z wygodnej odzieży, ponieważ uroczysta okazja wymaga wbicia się w niewygodną marynarkę albo spodenki w kancik. Body z długim rękawem i z odpowiednim nadrukiem w wieku minus jeden są jak najbardziej akceptowane nawet przez największych konserwatystów, także w dziedzinie dress code.

Body z falbankami

Oprócz najprostszego kroju bodziaków z długimi rękawami polecamy także ich wersje z falbankami a ramionach albo wokół dekoltu. To idealna góra do tiulowej albo innej słodkiej niemowlęcej spódniczki jak i samodzielny ubiór dla malutkiej dziewczynki, zastępujący klasyczną sukienkę. Poza tym takie falbanki na pewno nie pozostawiają wątpliwości co do płci dziecka, jakie mogą rodzić się w głowach osób postronnych.