Body z nadrukiem

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Body z nadrukiem na co dzień i na prezent

Dziecięce body to najbardziej praktyczne ubranie dla niemowląt jak i ciekawy pomysł na prezent. Pod warunkiem, że ciekawy będzie nadruk. Banalne gładkie body w jednym kolorze albo body z sieciówki, jakich niemal na każdym kroku kupić można wiele z identycznym nadrukiem to w końcu żadna rewelacja. Ot – kolejne ze słodkich, taśmowo produkowanych niemowlęce bodziaki. Nasza Fabryka wbrew nazwie wyłącznie taśmową produkcją się nie zajmuje. Naturalnie na specjalne zamówienie przygotujemy chętnie również większą partię danego wzoru, posiadamy także na swojej stronie bogaty katalog przykładowych realizacji, które przypadły do gustu wielu klientom.

Body z nadrukiem uniwersalnym zawsze na czasie

Niemowlęce body z atrakcyjnym nadrukiem możecie zatem zamówić na naszej stronie wybierając jeden z gotowych wzorów już na niej widocznych. Wiele z nich to sympatyczne i humorystyczne nadruki, jakie będą odpowiednie zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Są bardzo uniwersalne i odpowiednie właściwie dla każdego dziecka. Jedynym parametrem, na który powinniście baczniej zwrócić uwagę jest wówczas rozmiar. Warto zamówić body dla dziecka nawet zanim przyjdzie ono na świat, lub kiedy tylko wiecie, że znajomi właśnie doczekali się malucha. Wówczas wystarczy postawić jedynie na nieco większy niż 56 albo 62 centymetry rozmiar. Dzieci szybko rosną a nowe i czyste ubranka dla niemowląt – zawsze się przydają. Jeżeli zatem na przykład wybrany przez Was rozmiar 86 wciąż będzie za duży, to z pewnością lada moment będzie na dziecko pasował. Malutkie body, z choćby najwspanialszym nadrukiem, lepiej kupić wówczas, kiedy dokładnie znamy rozmiar noworodka. Zamówienie zrealizujemy w ciągu jednego lub zaledwie kilku dni, przez które maleństwo na pewno nie zdąży jeszcze zmienić rozmiaru branka.

Body z nadrukiem indywidualnym

Spersonalizowane bodziaki z nadrukiem to prawdziwy hit! Niemowlęce body z imieniem albo z symbolem, którego wyjątkowe znaczenie znane jest jedynie najbliższym na pewno wyróżni dziecko spośród innych. Imiona najbliższych na dziecięcym body to również świetna inspiracja. W ten właśnie sposób powstały nasze unikalne body na Dzień Babci z napisem „Kocham Babcię (tu imię babci)” albo „Mam wujka (imię wujka) i nie zawaham się go użyć!” oraz wiele innych familijnych odsłon bodziaków. Na takich indywidualnych body z powodzeniam nadrukować można również na przykład rysunek autorstwa starszego brata lub siostry albo dzieło utalentowanego rodzica.

Body z nadrukiem w różnych fasonach

Takie body to nie tylko klasyczne body z długim rękawem w kształcie litery „T”. W Fabryce Bodziaków możecie zamówić również inne ich modele, czyli na przykład: body z krótkim rękawem, body bez rękawów, na ramiączkach albo body z falbankami dla dziewczynek. Oprócz różnorodnych fasonów do wyboru oferujemy także w różnych wariantach kolorystycznych. Sami wybierzcie czy preferujecie jasne, czy może ciemne body dla swojego malucha! Nadruki to jeszcze więcej kolorów na bodziakach. A może chcecie sami pokolorować swoje niemowlęce body specjalnymi pastelami do tkanin?