Kolorowanki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Filtry

UBRANKA DO MALOWANIA

Mali artyści potrafią niestrudzenie tworzyć oraz poznawać możliwości różnego rodzaju materiałów, niekoniecznie przeznaczonych do działań na tym polu. Zanim połowa produktów z Waszej kuchni oraz łazienki naraz znajdzie swoje alternatywne zastosowanie warto zorganizować prace plastyczne o niejednorodnym charakterze. Z pewnością oprócz kartki papieru, farb, ciastoliny czy też innych klasycznych materiałów do zabaw plastycznych dla dzieci warto chociaż od czasu do czasu udostępnić im coś z zupełnie innego. Na przykład ubranka kolorowanki z Fabryki Bodziaków. Proponujemy ubranka z imieniem dziecka oraz dodatkową grafiką. Jeżeli jednak zależy wam na jakimś szczególnym motywie – nic nie stoi na przeszkodzie aby skontaktować się z nami i zamówić koszulkę-kolorowankę z wybraną grafiką.

UBRANKA KOLOROWANKI

Czy ubranka, które dziecko pokoloruje pozostaną już kolorowe czy też po upraniu będzie mogło malować od nowa? Wszystko zależy naturalnie od tego czym dziecko pomaluje swoje ubranko. Do naszych zestawów dołączamy komplet specjalnych pasteli do malowania po tkaninie. Kiedy mały artysta zakończy swe dzieło i zapragniecie je utrwalić – wystarczy użyć gorącego żelazka. Jeżeli natomiast dzieło wymaga poprawek – pralka okaże się Waszym sprzymierzeńcem. Pamiętać należy jedynie, aby nie prasować pomalowanej koszulki, którą chcecie pomalować pastelami jeszcze raz. Koszulki kolorowanki są oczywiście przeznaczone głównie dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, potrafiących już nie wychodzić za linie. Jeżeli jednak macie ochotę pomalować w ten sposób niemowlęce body albo koszulkę kibica – klient nasz pan!

KOLORUJ KOSZULKI

Dlaczego nie? Pastelami do malowania koszulek kolorowanek można przecież malować nie tylko specjalne ubranka do malowania. Będąc kibicem lub patriotą zawsze można wykorzystać białą kredkę, która jako mało używana została po kolorowaniu białej koszulki i pomalować sobie orła na koszulce czerwonej. Jeżeli dzieło nie do końca wyjdzie zawsze można wywinąć koszulkę na lewą stronę. A najlepiej uprać i pomalować od nowa – tym razem z sukcesem! Dzieci naturalnie malując, lepiąc i wykonując inne plastyczne prace manualne ćwiczą przede wszystkim motorykę małą, czyli usprawniają dłonie oraz paluszki. Odpowiednie wytrenowanie rąk i dłoni to bardzo ważne zadanie z jakim muszą się zmierzyć zanim zaczną uczęszczać do szkoły, gdzie codzienne pisanie i prawidłowe trzymanie długopisu jest koniecznością. Tymczasem istnieje wielu dorosłych, których malowanie i kolorowanie po prostu wycisza, uspokaja i odstresowuje. Ubranka do malowania mają zatem szansę znaleźć wielu miłośników bez względu na metrykę. Zamawiajcie i wybierajcie t-shirty kolorowanki oraz inne tekstylia z nadrukami do malowania i pastelami w naszej Fabryce Bodziaków! Sprawcie frajdę dzieciom i całej rodzinie. Własne, oryginalnie pomalowane ubranka wyróżnią Was i Wasze dzieci spośród innych każdego dnia.