Twój Projekt - Dowolny nadruk

Wyświetlanie 1–24 z 37 wyników

Filtry

KOSZULKA Z DOWOLNYM NADRUKIEM

Znudziły Wam się klasyczne, gładkie t-shirty oraz powszechnie dostępne koszulki opatrzone nadrukiem wybranym z góry przez ich producenta? Chcecie wyróżnić się dowolnym nadrukiem na t-shircie albo po prostu potrzebujecie ubrać w jednakowy strój z określonym emblematem / logo większą liczbę osób? Wszystko to i jeszcze więcej zrealizujecie w Fabryce Bodziaków, gdzie na prezentowaną przez nas odzież oraz dekoracyjne poduszki nadrukujemy to co tylko chcesz! Fabryka Bodziaków zapewnia koszulki na wiele okazji.

KOSZULKI Z WASZYMI NADRUKAMI DLA CAŁEJ RODZINY

Koszulki i ubranka dla najmłodszych opatrzone dowolnym, wybranym przez Was nadrukiem pozwalają ubierać całe rodziny zarówno identycznie jak i na całkiem różne sposoby. Wiele zżytych ze sobą rodzin chętnie na różne okazje zakładać będzie identyczne koszulki dla podkreślenia swojej wzajemnej przynależności. Na przykład mama, tata, dzieci, dziadkowie, ciocia i wujek w identycznych t-shirtach i niemowlęcych body na wspólnym zdjęciu wyglądają niesamowicie! Ponadto oferujemy liczne koszulki z nadrukiem w zestawach dla par, dla rodzeństwa, albo choćby dla rodziców i ich dzieci. Koszulki z identycznym nadrukiem niejedna rodzina założy także na różne okazje kiedy wszyscy spotykają się w większym gronie.

ORYGINALNE T-SHIRTY

Takie koszulki przydadzą się w rodzinnym gronie, ale nie tylko. Jeżeli choćby od czasu do czasu spotykacie się w większym gronie, na przykład z przyjaciółmi, i gracie w kalambury albo organizujecie inne zajęcia podczas których dzielicie się na drużyny, to koszulki dla każdej z nich zamówicie od ręki na fabrykabodziakow.pl. Ponadto nie do podrobienia prezenty dla najbliższych, bez względu na stopień pokrewieństwa czy też jego brak, to właśnie oryginalne koszulki z własnym nadrukiem. Identyczne koszulki dla Ciebie i przyjaciółki albo dla zaprzyjaźnionych ze sobą dzieci także cieszą się powodzeniem. Wszystkie te pomysły realizujemy z zapałem w Fabryce Bodziaków każdego dnia.

INDYWIDUALNE NADRUKI

Na ubrankach dla dzieci oraz koszulkach dla dorosłych drukujemy grafikę na podstawie dostarczonych nam gotowych materiałów. Mogą to być gotowe już grafiki i zdjęcia, ale także Wasze grafiki powstałe na podstawie stworzonych przez Was rysunków. Projektowanie własnych nadruków na t-shirty to dla wielu osób ogromna satysfakcja i wiele frajdy. Nawet małe dzieci, które dopiero uczą się rysować mogą to zrobić samodzielnie. Taka laurka od przedszkolaka nadrukowana na koszulce ucieszy niejedną babcię i dziadka.

Z DOWOLNYM NADRUKIEM

Czarno-białe nadruki na koszulkach mogą stanowić na nich docelowy motyw. Mamy dla Was jednak również inną, ciekawą ich wersję, a mianowicie t-shirty do kolorowania. Bardzo atrakcyjne dla przedszkolaków i nie tylko białe koszulki z wydrukowanymi na nich konturami do wypełnienia kolorem w zestawach ze specjalnymi pastelami cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.