Ubranka dla dziewczynek

Wyświetlanie 1–30 z 2181 wyników

UBRANKA DLA DZIEWCZYNEK

Ubranka z sieciówek już Wam się znudziły? Szukacie czegoś naprawdę nietuzinkowego i wyróżniającego młodą damę w tłumie innych różowo-tiulowych rówieśniczek? Zawsze możecie zajrzeć do Fabryki Bodziaków. Jeżeli pośród naszych propozycji nie znajdziecie tej jedynej – zaprojektujcie własną grafikę albo napis i zlećcie nam jej nadruk! Tak oryginalnych ubranek dla dziewczynek nie znajdziecie w żadnym sklepie. Fabryka Bodziaków tworzy całkowicie unikatowe kolekcje na życzenie klientów. Żyjemy w świecie, w którym wygląd pełni ogromnie ważną rolę, czy nam się to podoba, czy też nie. Ubranka dla malucha o nietuzinkowym wzornictwie zawsze zatem są na topie jako element ciekawej zarówno codziennej jak i świątecznej garderoby. Fabryka Bodziaków to naturalnie nie tylko bodziaki, ale także inne ubranka dziewczęce, również te dla starszych niż w wieku niemowlęcym dziewczynek.

RÓŻOWO CZY KOLOROWO?

Róż to chyba sztandarowy kolor dziewczęcych ubrań. Fabryka Bodziaków oferuje wiele modeli ubranek dla dziewczynek w różnych odcieniach różu, a ponadto – ubranka w różowe wzory. Na przykład sukienki, body niemowlęce lub bluzy w różowe kwiaty albo motyle. Dla miłośniczek różu mamy bardzo wiele ciekawych propozycji. Różowe ubranka dla dziewczynek nie każdemu jednak przypadają do gustu. Sami zwolennicy ubierania dziewczynek na różowo także choćby od czasu do czasu pragną odmiany. Ponadto spotykamy jeszcze babcie i dziadków, w których pokoleniu na różowo ubierało się chłopców. Ci ostatni często do tej pory odczuwają swoisty dysonans w tym zakresie. Starych drzew się nie przesadza, a wizyta u dziadka i babci albo pradziadka i prababci o takich zapatrywaniach zawsze będzie bardziej „poprawna” (przynajmniej w ich oczach) kiedy to dziewczynka będzie w innym niż różowy stroju. Nic zresztą nie stoi na przeszkodzie. Ubranka dla dziewczynek z Fabryki Bodziaków to wiele innych zestawień kolorystycznych a przede wszystkim – kolorowe nadruki wykonywane zgodnie z zamówieniem klientów. Wśród naszych gotowych propozycji nadruków znajdziecie między innymi wesołe żyrafki na śpioszkach i inne owoce, inne niż żyrafy zwierzątka czy kwiatowe wzory. Warto zatem korzystać z całego wachlarza możliwości aby ubierać dziewczynki zarówno na różowo jak i bardzo kolorowo.

UBRANKA DZIEWCZĘCE DLA MAŁYCH I DUŻYCH DAM

Począwszy od rozmiaru 56 cm po ubranka dla dziewczynek o wysokim wzroście w Fabryce Bodziaków znajdziecie mnóstwo modeli ubranek do zadrukowania. Wśród nich nie tylko dziecięce body czy wspomniane już śpioszki, ale także spódnice, dresowe spodenki, bluzy w różnych odsłonach czy po prostu klasyczne t-shirty. Śpiochy wśród nowoczesnych rodziców ustępują zwykle miejsca bodziakom i półśpiochom, ale na pewno taki strój u wnuka czy prawnuka będzie mile widziany przez babcie i innych tradycjonalistów. A przecież w niczym nie ustępuje nowej niemowlęcej modzie. Ubranka dla dziewczynek przygotowane przez Fabrykę Bodziaków charakteryzują lekkie marszczenia, falbanki i inne akcenty nie pozostawiające wątpliwości co do płci noszącego je dziecka. Ponadto oferujemy liczne zestawy takie jak dresy, spódniczka z bluzką albo na przykład sukienka i opaska z kokardką. Popularne jest obecnie także łączenie spódniczek z dresowymi bluzami z nadrukiem.