Piżamy dla dziewczynek

Wyświetlanie 1–24 z 60 wyników

Filtry

PIŻAMY DLA DZIEWCZYNEK
Jest taki strój, który nosimy niezależnie od pory roku, płci czy też wieku. Chodzi naturalnie o strój nocny, czyli wszelkiego typu piżamy i piżamki. Wśród takich zestawów piżamek dla dziewczynek naprawdę jest w czym wybierać! W przeciwieństwie do chłopięcych, tych najczęściej prostych i stonowanych, piżamy dla dziewczynek kuszą nie tylko wyborem barw, ale także bogactwem modeli i ich fasonów. W kategorii obejmującej różnorodne piżamy dziewczęce znajdują się naturalnie również nocne koszule i inne typowo dziewczęce ubranka.
DZIEWCZĘCE PIŻAMY DO SPANIA
Piżamy i piżamki dla dzieci często występują w wersjach unisex, czyli odpowiednich zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Można zatem wybierać spośród zestawów z długim bądź z krótkim rękawem. Te typu unisex są raczej proste z nadrukami o uniwersalnej treści. Jeżeli w rodzinie jest dużo dzieci a młodsze „dziedziczą” większość garderoby po starszym rodzeństwie albo kuzynach, to właśnie ubranka unisex są najlepszym rozwiązaniem. Szczególnie wówczas, kiedy mamy dzieci rożnej płci. Typowe piżamy dla dziewczynek, chociaż są strojami nocnymi i właściwie mało kto ogląda je przez zaspane, zamknięte oczy, budzą jednak duży sprzeciw i bunt młodszych braci mających potencjalnie nosić je jako alternatywę dla prawdziwie „męskiego” stroju. To zupełnie naturalna reakcja nie tylko w wieku kilku lat. Dla chłopców zatem przygotowaliśmy wybór odpowiednich modeli dla nich, natomiast dziewczynkom proponujemy urocze piżamki dostępne w tej zakładce.
CO WYRÓŻNIA PIŻAMY DLA DZIEWCZYNEK?
Nasze piżamy dla dziewczynek to odzież najczęściej w kolorach jasnych i pastelowych. Subtelne i delikatne kolory występują tutaj jednak obok bardziej zdecydowanych i wyrazistych, o których typowo dziewczęcym charakterze świadczy głównie odpowiedniej treści nadruk. Dziewczęce piżamki to piżamki z różnego rodzaju emblematami ale także na przykład z charakterystycznymi marszczeniami albo miękkimi falbankami, które wcale nie uwierają podczas snu. To od Was zależy, czy wybieracie piżamy dziewczęce godne disneyowskich księżniczek, czy może te dla typowej chłopczycy. Piżamy dla dziewczynek z długim i z krótkim rękawem dla dziewczynek oraz dziewczęce koszule nocne czekają na Was w Fabryce Bodziaków jako produkty gotowe, ale również – te do modyfikacji za pomocą oryginalnego nadruku. Nadruki z naszego katalogu jak i te wybierane indywidualnie wykonujemy niemal od ręki. Każdy rodzaj piżamki dla dziewczynek albo koszulki ozdobimy zatem błyskawicznie i zgodnie z Waszymi wskazówkami.
PIŻAMKI DLA DZIEWCZYNEK Z NADRUKIEM
Z Fabryką Bodziaków – bardzo prosto! Wystarczy wybrać gotowy wzór albo przygotować własny w pliku o odpowiedniej rozdzielczości i przysłać do nas. Następnie nasi fachowcy przenoszą motyw na wybraną część garderoby, nie tylko na piżamki, ale na wszystko, co znajdziecie w naszej ofercie. Wygodne i miękkie piżamy dla dziewczynek z kolorowymi nadrukami na pewno zachęcają małe dzieci do pójścia spać o wiele bardziej, niż te monotonne. Dziewczynki mają tutaj ogromne pole do popisu, a ich najbliżsi wiedzą dokładnie co nadrukować na piżamce dla dziewczynki, aby sprawić radość właśnie dziewczynkom ze swojej rodziny.