Mały elegant

Wyświetlanie 1–24 z 73 wyników

Filtry

ELEGANCKIE UBRANIA DLA DZIECI

Czy eleganckie ubranie dla niemowlęcia to zawsze dobry pomysł? Maluchy nie rozumieją jeszcze okoliczności sytuacji. Jedyne co im pozostaje, to zmysłowe poznawanie otoczenia. Sztywne i niewygodne ubranka dla małego eleganta są zatem mało wskazane w tym wieku. Jednak już w rozmiarze 62 cm. możecie u nas kupić bardzo eleganckie i mięciutkie ubranka dla niemowląt a przy tym – bardzo eleganckie. O ile dziewczynkę zdecydowanie łatwiej ubrać w miękką i przyjemną w dotyku sukieneczkę, to dla chłopców często brakowało alternatywy. Tymczasem body niemowlęce z motywem eleganckiej muchy pod szyją lub imitujące smoking spełniają wymagania stawiane zarówno przez niemowlęta jak i przez różnego rodzaju wymagające okoliczności.

ELEGANCKIE PROPOZYCJE

Kiedy trzeba wyglądać elegancko i z klasą z niespełna rocznym maluchem najlepiej sięgnąć po odpowiednie ubranka jak chociażby wspomniane już niemowlęce body z odpowiednimi elementami nadrukowanymi na nich. Każdy, kto ma własną wizję takiej niemowlęcej odzieży może ją razem z nami zrealizować. Najlepiej naturalnie dostarczyć gotowy projekt nadruku. Podstawowe ubranka znajdziecie oczywiście w zakładce „wymiary odzieży” na naszej stronie. Chociaż bodziaki dla małego eleganta z nadrukiem przeznaczone są z założenia raczej dla chłopców, to nic nie stoi na przeszkodzie w zaprojektowaniu również wersji dla dziewczynek. Na przykład niemowlęce body z nadrukowanym na nim damskim kołnierzykiem albo uroczą kieszonką może świetnie komponować się z elegancką i wygodną spódniczką. Ubranka dla małego eleganta poniżej pierwszego roku życia mogą przyjmować bardzo różne formy.

GARNITURY I NIE TYLKO

Oczywiście przede wszystkim miękki i wygodny. Ponadto garniturek taki powinien być delikatny dla wrażliwej skóry dziecka, a przy tym – elegancki. Wszystkie te kryteria spełniają przypominające w dotyku dresiki dziecięce garnitury dla niemowląt. Takie garnitury dla małego eleganta wizualnie niewiele różnią się od prawdziwych garniturów dla starszych dzieci i dorosłych. Doceniają je natomiast dzieci i rodzice ze względu na wyjątkowy komfort noszenia. Być może doczekamy kiedyś czasów, kiedy garnitury dla dorosłych także będą równie miękkie, niczym druga skóra. Obecnie warto skorzystać chociaż z możliwości zapewnienia tego tym najmłodszym.

ELEGANCKIE UBRANKA NA SPECJALNE OKAZJE

Wszędzie tam, gdzie klasa i szyk są wymagane, a zdarza nam się pojawiać w towarzystwie maleńkich dzieci właśnie eleganckie ubrania dla małego eleganta z nadrukami sprawdzą się najlepiej. Zarówno na weselu jak i na kinderbalu. Ponadto niejedna ciocia oraz niejedna babcia na pewno ucieszy się z wizyty takiego małego dżentelmena. W Fabryce Bodziaków przygotujemy garderobę zgodnie z Waszym życzeniem na podstawie ubranek prezentowanych na naszej stronie i zgodnie z Waszymi wytycznymi. Szukacie eleganckiego ubranka dla młodego kawalera? Skontaktujcie się z Fabryką Bodziaków!