Mały elegant

Filtry

ELEGANCKIE UBRANIA DLA DZIECI

Czy eleganckie ubranie dla niemowlęcia to zawsze dobry pomysł? Maluchy nie rozumieją jeszcze okoliczności sytuacji. Jedyne co im pozostaje, to zmysłowe poznawanie otoczenia. Sztywne i niewygodne ubranka dla małego eleganta są zatem mało wskazane w tym wieku. Jednak już w rozmiarze 62 cm. możecie u nas kupić bardzo eleganckie i mięciutkie ubranka dla niemowląt a przy tym – bardzo eleganckie. O ile dziewczynkę zdecydowanie łatwiej ubrać w miękką i przyjemną w dotyku sukieneczkę, to dla chłopców często brakowało alternatywy. Tymczasem body niemowlęce z motywem eleganckiej muchy pod szyją lub imitujące smoking spełniają wymagania stawiane zarówno przez niemowlęta jak i przez różnego rodzaju wymagające okoliczności.

ELEGANCKIE PROPOZYCJE

Kiedy trzeba wyglądać elegancko i z klasą z niespełna rocznym maluchem najlepiej sięgnąć po odpowiednie ubranka jak chociażby wspomniane już niemowlęce body z odpowiednimi elementami nadrukowanymi na nich. Każdy, kto ma własną wizję takiej niemowlęcej odzieży może ją razem z nami zrealizować. Najlepiej naturalnie dostarczyć gotowy projekt nadruku. Podstawowe ubranka znajdziecie oczywiście w zakładce „wymiary odzieży” na naszej stronie. Chociaż bodziaki dla małego eleganta z nadrukiem przeznaczone są z założenia raczej dla chłopców, to nic nie stoi na przeszkodzie w zaprojektowaniu również wersji dla dziewczynek. Na przykład niemowlęce body z nadrukowanym na nim damskim kołnierzykiem albo uroczą kieszonką może świetnie komponować się z elegancką i wygodną spódniczką. Ubranka dla małego eleganta poniżej pierwszego roku życia mogą przyjmować bardzo różne formy.

GARNITURY I NIE TYLKO

Oczywiście przede wszystkim miękki i wygodny. Ponadto garniturek taki powinien być delikatny dla wrażliwej skóry dziecka, a przy tym – elegancki. Wszystkie te kryteria spełniają przypominające w dotyku dresiki dziecięce garnitury dla niemowląt. Takie garnitury dla małego eleganta wizualnie niewiele różnią się od prawdziwych garniturów dla starszych dzieci i dorosłych. Doceniają je natomiast dzieci i rodzice ze względu na wyjątkowy komfort noszenia. Być może doczekamy kiedyś czasów, kiedy garnitury dla dorosłych także będą równie miękkie, niczym druga skóra. Obecnie warto skorzystać chociaż z możliwości zapewnienia tego tym najmłodszym.

ELEGANCKIE UBRANKA NA SPECJALNE OKAZJE

Wszędzie tam, gdzie klasa i szyk są wymagane, a zdarza nam się pojawiać w towarzystwie maleńkich dzieci właśnie eleganckie ubrania dla małego eleganta z nadrukami sprawdzą się najlepiej. Zarówno na weselu jak i na kinderbalu. Ponadto niejedna ciocia oraz niejedna babcia na pewno ucieszy się z wizyty takiego małego dżentelmena. W Fabryce Bodziaków przygotujemy garderobę zgodnie z Waszym życzeniem na podstawie ubranek prezentowanych na naszej stronie i zgodnie z Waszymi wytycznymi. Szukacie eleganckiego ubranka dla młodego kawalera? Skontaktujcie się z Fabryką Bodziaków!