Akcesoria dla chłopców

Wyświetlanie 1–30 z 140 wyników

AKCESORIA DLA CHŁOPCÓW
Dla dziewczynek – opaski z kokardkami i inne drobiazgi z kwiatowymi motywami. Jakie jednak dodatki są najbardziej dopasowane do chłopców? Tekstylne akcesoria to nie tylko dodatki do konkretnych stylizacji, ale także różnego rodzaju: kocyki, ręczniki, poduszki i wiele innych. Akcesoria dla małych chłopców dostępne w Fabryce Bodziaków. U nas kupicie nawet rękawiczki niedrapki, czyli tak zwane potocznie łapki, z nadrukami albo śliniaki z nadrukami. Zwłaszcza dla tych naprawdę najmłodszych chłopców bajecznie kolorowe kocyki i śliniaczki to wyjątkowe gadżety. Akcesoria chłopięce zadrukowane wizerunkami wesołych zwierzątek albo na przykład kolorowych klocków i innych zabawek ucieszą rodziców oraz inne osoby obserwujące maluchy. W końcu rzeczy dla niemowląt wybierają i cieszą się nimi właściwie ich rodzice i wszyscy, którzy mają już świadomość znaczenia ich wzornictwa. Cieszmy się zatem kolorowymi drobiazgami, zanim dzieciaki podrosną i staną się bardziej wybredne jeżeli chodzi o używane przez siebie przedmioty.
ŚLINIAKI W ŚLIMAKI?
Ślimaki bardzo interesują małe dzieci. Są od nich mniejsze, dużo powolniejsze i nie są agresywne. Kilkulatki potrafią je zbierać albo przyglądać im się badawczo. To zresztą bardzo specyficzni przedstawiciele rodzimej fauny, cieszący swoją obecnością dzieci tuż po deszczu. Dzieci lubią różne zwierzątka, nawet takie, jakie nam dorosłym mogą wydawać się mało sympatyczne. Dlaczego zatem nie podrukować t-shirtów lub śliniaków w wesołe, kolorowe i uśmiechnięte ślimaczki? To wzór uniwersalny jakim świetnie ozdobić można zarówno akcesoria dla chłopców jak i dla dziewczynek. Śliniaki z napisami okolicznościowymi, albo miłosnymi wyznaniami dla rodziców i dziadków to już klasyka niemowlęcych akcesoriów. Oprócz śliniaków i rękawiczek „łapek” wybierając chłopięce akcesoria dla niemowląt warto zwrócić uwagę również na okrycia kąpielowe czy przytulne kocyki. Te ostatnie zamiast nadruków posiadają zwykle elementy dekoracyjne stanowiące po prostu część struktury takiej narzutki. I tak na przykład w kocyk potrafi być wszyty już fabrycznie motyw zajączka ze sterczącymi nad kocykiem uszkami.
AKCESORIA DLA PRZEDSZKOLAKÓW
Przedszkolaki zrezygnują raczej z niedrapek, śliniaków czy kąpielowych okryć na rzecz klasycznych ręczników, kolorowych poduszek oraz worków-plecaków z wesołymi motywami. Podobnie jak w przypadku wspomnianych już powyżej kocyków takie bawełniane lekkie worki imitujące plecaki także mogą mieć zwierzaki lub inne motywy już wkomponowane w swoją strukturę. Fabryka Bodziaków wyróżnia się jednak tym, że produkuje nadruki na skalę masową jak i indywidualną. Każde dziecko może zatem mieć od nas własny, niepowtarzalny worek na plecy z nadrukiem. Akcesoria chłopięce dla starszych chłopców od Fabryki Bodziaków to także oryginalne poduszki z nadrukiem oraz poduszki w kształcie maszyn i zwierząt. Sami sprawdźcie jakie ciekawe wzornictwo obejmują poduszki dekoracyjne dla chłopców z naszej Fabryki! Być może nasze propozycje zainspirują Was do stworzenia własnych projektów.