Poduszki dla chłopców

Wyświetlanie 1–24 z 57 wyników

Filtry

CHŁOPIĘCE PODUSZKI
Poduszki do spania albo dekoracyjne poduszki to gadżety uniwersalne, przeznaczone niemal dla każdego bez względu na jego wiek i płeć. Poduszki dla chłopców wcale nie muszą być nudne. Nawet proste, kwadratowe albo prostokątne poduszki mogą być wyjątkowe, jeżeli opatrzone są niepowtarzalnym nadrukiem. Taki nadruk może przyjmować formę obrazka albo napisu. Poduszki dla chłopców w różnym wieku to ciekawy gadżet do pokoju. Często mamy problem z pomysłem na prezent na przykład dla nastolatka. Nawet nastoletni chłopak ucieszy się z dekoracyjnej poduszki z ulubionym motywem albo z zawadiackim hasłem nadrukowanym na poduszce. Z poduszek zrezygnujemy naturalnie w przypadku niemowląt, których kręgosłup cały czas się kształtuje i dla których wskazane jest spanie na płaskim materacyku, bez żadnych poduszeczek. Dla tych najmłodszych chłopców i dziewczynek w Fabryce Bodziaków znajdziecie jeszcze mnóstwo fantastycznych gadżetów oraz ślicznych ubranek. Poduszki dekoracyjne nie muszą wcale być domeną płci pięknej. Są wygodne i praktyczne, a zatem chętnie korzystają z nich również chłopcy i mężczyźni. Istotne w ich przypadku jest jedynie to, żeby taka poduszka dla chłopca nie była ozdobiona serduszkiem z kwiatuszków albo innym wyraźnie damskim motywem.

PODUSZKI DLA CHŁOPCA
Jak przytulnie urządzić pokój chłopca nie czyniąc go przy tym wnętrzem przesadnie „zniewieściałym”? Nasze poduszki dla chłopców to fajny akcent ocieplający każde surowe wnętrze, nawet chłopięcy pokój wypełniony plastikowymi klockami albo metalowymi figurkami bohaterów Gwiezdnych Wojen. Wystarczy, aby miękkie dekoracyjne poduszki swoim kształtem oraz treścią nawiązywały na przykład do mechanicznych pojazdów i innych maszyn. Przytulna koparka? Czemu nie! W Fabryce Bodziaków znajdziecie także poduszki-samoloty i inne. Zwłaszcza mali chłopcy będą zachwyceni poduszkami imitującymi kształty prawdziwych obiektów tego typu. Poduszki dla chłopców nie muszą być przecież banalne i prostokątne. Obok poduszek-maszyn jako poduszki dla chłopców polecamy także poduszki-ziwerzaki na przykład w kształcie liska albo łosia. Poduszki takie ocieplą wnętrze i nie będą raczej wywoływały gwałtownego sprzeciwu u małego „prawdziwego mężczyzny”.
WYJĄTKOWE PODUSIE DLA CHŁOPCÓW
Czyli po prostu poduszki dekoracyjne dla starszych chłopców, których raczej nie zachwyci model w kształcie sympatycznego misia. Dla chłopaków, którzy nie płaczą w poduszki i tych bardziej wrażliwych, ale nie pokazujących tego na zewnątrz prostokątne poduszki z napisami będą idealne. Taka poduszka dla chłopca ma także ten atut, że kiedy napis się znudzi łatwo odwrócić ją na drugą stronę aby wyglądała na całkiem neutralną. Ponadto można zadrukować poduszkę po obu stronach i w zależności od nastroju kłaść ją odpowiednim napisem na wierzch. Poduszka z napisem „kocham Jolke” po jednej stronie a „mam na wszystko wywalone” po drugiej z Fabryką Bodziaków jest jak najbardziej możliwa. Jakie poduszki dla chłopców zaprojektujecie sami? Już jesteśmy ciekawi Waszych pomysłów na te uniwersalne dekoracje i użytkowe przedmioty zarazem dla chłopaków.