Koszulki dla chłopców

Wyświetlanie 1–24 z 703 wyników

Filtry

KOSZULKI DLA CHŁOPCÓW NA KAŻDĄ OKAZJĘ
Utrzymane najczęściej w nieco bardziej stonowanej kolorystyce niż te dla dziewczynek koszulki dla chłopców to dosyć oczywisty strój. O ile młode damy postawią raczej a bardziej urozmaiconą garderobę, to chłopcy chętniej nosić będą po prostu wygodne i choćby mało skomplikowane koszulki. Na takich jednolitych koszulkach dla chłopców można jednak wydrukować wiele ciekawych napisów oraz grafik. Koszulka z traktorem? A może ta obwieszczająca, że właśnie zostało się starszym bratem? Bez względu na wybrany wzór chętnie dostarczymy Wam koszulki dla chłopców najwyższej jakości pod same drzwi.

JAK ZRÓŻNICOWAĆ GARDEROBĘ CHŁOPCA?
O ile dziewczynki noszą zazwyczaj stroje co najmniej we wszystkich kolorach tęczy, to koszulki dla chłopców ogranicza się często do kilku kolorów, wizerunków superbohaterów i może wydawać się nieco monotonna. Dzięki autorskim nadrukom na koszulkach dla chłopców garderobę chłopięcą można w ciekawy sposób urozmaicić. Nadruki na koszulkach to nie tylko imiona dzieci czy też gotowe grafiki. Chłopcy mogą nosić koszulki z nadrukowanymi na nich choćby własnymi rysunkami.

NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KOSZULKI CHŁOPIĘCE
W Fabryce Bodziaków wszystkie koszulki dla chłopców to wyroby z najwyższej jakości bawełny. Wielokrotnie spotykacie się zapewne z bawełną, której funkcjonalność oraz trwałość pozostawiają wiele do życzenia. Cienkie koszulki kuszą niską ceną, jednak ich kształt oraz kolor nawet po jednorazowym praniu mogą sprawić, że nadają się już jedynie na odzież dla stracha na wróble. Zamawiając koszulki dla chłopców oraz body niemowlęce z nadrukiem na fabrykabodziakow.pl macie gwarancję, że posłużą one Wam znacznie dłużej.

KOSZULKI DLA CHŁOPCÓW NA LATO
Latem i na wakacjach zdecydowanie stawiamy na jasne i białe koszulki. Zamiast kilku koszulek w pozornie „praktycznych” ciemnych barwach lepiej mieć ich więcej w kolorze białym – odbijającym promienie słoneczne. W białej odzieży latem wszyscy czujemy się zdecydowanie lepiej i bardziej komfortowo. Nawet, jeżeli małe dzieci nie pocą się tak intensywnie jak dorośli, odczuwają kolosalną różnicę podczas noszenia jasnych i ciemnych strojów w upały. Białe koszulki dla chłopców z nadrukiem są zatem jak najbardziej wskazane w dużej liczbie w garderobie każdego przedszkolaka. W dobie, kiedy pralka automatyczna jest absolutnie podstawowym domowym sprzętem a wiele detergentów jest przeznaczonych specjalnie do prania tkanin białych i w jasnych kolorach praktycznie brak argumentów za tym, żeby nie wyposażyć odpowiednio chłopca na całe lato w liczne t-shirty w kolorze białym.

JAKIE JESZCZE KOSZULKI DLA CHŁOPCÓW?
Chłopcy sami jednak często preferują ciemne kolory koszulek dla chłopców. Jeżeli zatem nie wybieramy się na plażę lub pogoda sprzyja to czarna koszulka z nadrukowanym symbolem Supermana ucieszy niejednego z nich. Dla wielu chłopców tata jest prawdziwym superbohaterem, dlatego oferujemy również zestawy familijne: zestaw dwóch koszulek dla chłopca i dla jego taty z różnymi „męskimi” motywami”.

KOSZULKI DLA CHŁOPCÓW
Podczas kiedy dziewczynki stosunkowo łatwo ubrać w różne bluzki, bluzeczki czy też sukienki w przypadku chłopców mamy niewielki wybór. Pozostają właściwie bawełniane koszulki dla chłopców typu t-shirt oraz spodenki różnej długości. Czy zatem chłopięca garderoba musi składać się z kupowanych niemal hurtowo takich samych ubranek w obowiązkowo niemal ponurych kolorach? Oczywiście, że nie. Jeżeli szukacie urozmaicenia w tej kwestii wystarczy zajrzeć na fabrykabodziakow.pl i alb wybrać ciekawe wzory nadruków na koszulkach dla chłopców albo zamówić je według swojego własnego pomysłu. Chłopcy prawdopodobnie najmniej zwracają uwagę na to, co na sobie noszą. Zwykle to mama albo inny opiekun dba także o to jak maluch wygląda i to nie tylko jeżeli chodzi o czyste ubranie, ale także – atrakcyjne. Koszulki dla chłopców w kolorach: szarym, białym, czarnym czy granatowym to bardzo dobry wybór. Pozostaje tylko wyszukanie odpowiednich nadruków czyniących je niepowtarzalnymi albo chociażby rzadko spotykanymi. Zwykłe koszulki w Fabryce Bodziaków bardzo szybko stają się niezwykłe!

JAKIE NADRUKI NA CHŁOPIĘCYCH KOSZYLKACH?
Najbardziej chłopięce wzory, jakie zapewne przychodzą na myśl od razu to symbole superbohaterów. Ponadto różnego rodzaju auta albo symbole marek samochodów. Co jeszcze można nadrukować na koszulce dla chłopca? Na przykład wesołego dzielnego strażaka albo policjanta. Zwykle to, który nadruk spośród dwóch ostatnich wybierzemy zależy naturalnie od tego, którą z formacji nasz młodzieniec aktualnie bardziej podziwia. Koszulki dla chłopców z wizerunkami zwierząt również cieszą się dużym powodzeniem. Wystarczy zastanowić się, czy chcecie na przykład koszulkę z jeżykiem, z pająkiem czy choćby z misiem koala. Ile zwierzaków tyle pomysłów! Koszulki ze smokami, krasnoludkami oraz innymi ciekawymi stworami są rzadziej spotykane, ale wcale nie oznacza to, że tym samym nieatrakcyjne. Ponadto dla bawiących się i regularnie brudzących chłopców dobrym rozwiązaniem będą koszulki w regularne albo nieregularne wzory, na których znacznie mniej w oczy rzucają się plamy. To jedynie kilka spośród naszych propozycji nadruków na koszulki dla chłopców. Wszystko inne, co przyjdzie Wam do głowy – też wydrukujemy.

CZY KOSZULKI DLA CHŁOPCÓW MOGĄ BŁYSZCZEĆ?
Złote lub srebrne nadruki wydają się na pozór zbyt ozdobne aby zdobiły ubrania chłopięce. Błyszczące nadruki, brokat czy cekiny budzą jednoznaczne skojarzenia z dziewczęcymi strojami à la „księżniczka”. Tymczasem właśnie złoty, błyszczący napis lub emblemat jest bardzo wyrazisty i doskonale widoczny na przykład na koszulce czarnej albo na granatowej. Mali chłopcy docenią być może nawet ciemne koszulki w złote gwiazdki, upodobniające ich do czarodziejów z bajki. Ze złotymi nadrukami na koszulkach dla chłopców naprawdę można poeksperymentować!

Koszulki dla chłopców małych i dużych
Koszulka dla chłopca z traktorem dla syna, ojca i dziadka? Z tym i z innym motywem, pod warunkiem, że identycznych na wszystkich trzech egzemplarzach panowie będą wyróżniać się wszędzie. Zamówienia realizujemy nawet w ciągu jednego do kilku dni.