Piżamy dla chłopców

Wyświetlanie 1–30 z 63 wyników

PIŻAMKI CHŁOPIĘCE

Piżamy dla chłopców mogą wydawać się do siebie bardzo podobne. Trudno tutaj o różnorodność jak w przypadku dziewczynek, które mają do wyboru dodatkowo koszule nocne. W historii nocnych strojów był czas, kiedy to panowie i chłopcy także spali w nocnych koszulach a nawet w szlafmycach. Później przyszedł czas na charakterystyczne, flanelowe, często pasiaste piżamy dla chłopców zapinane na guziki. Obecnie preferujemy jednak raczej piżamy złożone z koszulki z długim albo krótkim rękawem oraz spodni lub szortów „w gumę”. Te bawełniane piżamy dla chłopców i piżamki są bardzo wygodne i zarazem estetyczne. Ponadto koszt ich wytworzenia jest stosunkowo niewielki. Mają właściwie same zalety. Są bardzo miłe w dotyku i szybko zapominamy w nich, że mamy coś na sobie. To ważny aspekt jaki powinna posiadać nocna bielizna bez względu na wiek czy płeć osoby ją noszącej. Bawełna jest także bardzo wdzięczną tkaniną jeżeli chodzi o wykonywanie na niej atrakcyjnych nadruków, dzięki czemu piżamy dla chłopców z Fabryki Bodziaków mogą być także bardzo atrakcyjne wizualnie i różnorodne. Bawełniane piżamy dla chłopców wyjątkowo dobrze przepuszczają powietrze i pozwalają skórze oddychać. Latem sprawiają, że nie pocimy się tak bardzo, zimą jest w nich ciepło. 

PIŻAMY DLA MAŁYCH I DUŻYCH

Niemowlęce piżamy dla chłopców to często zaledwie dziecięce body. Właściwie trudno tutaj o rozróżnienie pomiędzy odzieżą dzienną i noszoną nocą, ponieważ maluchy mają zupełnie inny rytm funkcjonowania niż starsze dzieci i osoby dorosłe a drzemki w ciągu dnia i nieprzespane noce są bardzo typowe dla niespełna rocznych dzieci. Bodziaki albo body i półśpiochy to naturalna „piżamka” dla niemowlęcia. Piżamy dla chłopców w wieku niemowlęcym z Fabryki Bodziaków to naprawdę ogromne pole do popisu. Nadruki z księżycami, gwiazdkami czy śpiącymi misiami to najbardziej banalne propozycje. Jaką nietuzinkową piżamkę dla swojego maleństwa zaprojektujecie sami? Piżamy  dla chłopców z nadrukami, tych w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, to już zupełnie klasyczne bawełniane piżamki. Możecie humorystycznie zadrukować je na przykład w owe charakterystyczne paski będące reliktem poprzednich epok albo w dowolny inny sposób. 

GŁADKIE PIŻAMY CHŁOPIĘCE I WE WZORKI

Piżamy dla chłopców na miarę dwudziestego pierwszego wieku to raczej gładkie lub niekoniecznie pasiaste piżamy. Gładka piżamka zawsze jest mile widziana, jednak często dzieci wolą ubranka wzorzyste. Na przykład piżamy z nadrukami przygotowywane na zamówienie w Fabryce Bodziaków. Oprócz nich polecamy również wzorzyste chłopięce piżamy jakie produkowane są w większych partiach z gotowym już wzorem. Takie bogato zadrukowane piżamy dla chłopców dostępne w Fabryce Bodziaków nie wymagają już dodatkowych zdobień. Nie są co prawda tak niepowtarzalne, jak te z nadrukiem z projektu klienta, jednak raczej nie spotkacie identycznych na półkach pobliskich sklepów stacjonarnych. Piżamy dla chłopców nie muszą być monotonne. Mogą być bardzo różnorodne i kolorowe. Wesołe akcenty dzieci docenią podczas hospitalizacji jak i odpoczynku w domu.