Akcesoria dla dziewczynek

Wyświetlanie 1–24 z 457 wyników

Filtry

AKCESORIA DLA DZIEWCZYNEK

Dzieci uwielbiają różnego rodzaju gadżety i akcesoria. Drobiazgi wszelkiego rodzaju mogą być jednak atrakcyjne nie tylko podczas zabawy. Małe akcesoria dla dziewczynek mają zwykle co najmniej dwa warianty: praktyczny i estetyczny. Ponadto dziecięca kreatywność sprawia, że ich zastosowanie okazuje się dalece szersze niż to, jakie przypisują tym drobnym przedmiotom dorośli. O ile galanteria, taka jak torebki lub na przykład eleganckie apaszki, zarezerwowana jest raczej dla dorosłych, to wśród dziecięcych dodatków także znajdą się liczne eleganckie akcenty. Te dziecięce akcesoria charakteryzują się jednak najczęściej tym, że wykonane są z zupełnie innych surowców, tak pod względem ich składu jak i właściwości. Trudno bowiem wyobrazić sobie niemowlę w sukience przepasanej sztywnym, skórzanym paskiem. Młode damy preferują raczej bawełnę, tkaniny na bazie bambusa i inne naturalne, delikatne materiały. Wbrew pozorom można z nich stworzyć wiele dekoracyjnych dodatków a ich potencjał w zakresie tworzenia akcesoriów odzieżowych bywa niedoceniany.

MIŁE DODATKI

Skóra i inne mało przyjemne w dotyku dla malucha surowce przodują jako baza dodatków dla dorosłych. Miękkie tkaniny często budzą wątpliwości jako podstawa do tworzenia dekoracyjnych dodatków. Akcesoria dla niemowląt, w tym akcesoria dla dziewczynek, pokazują jednak, że można ubierać się wygodnie, zdrowo, ekologicznie i elegancko zarazem. Począwszy od opasek z kokardami na niemowlęce główki poprzez czapeczki czy choćby kolorowe pieluchy z tkaniny / ściereczki towarzyszące nam każdego dnia. W poprzednich pokoleniach popularne były także chociażby haftowane chusteczki do nosa. Obecnie takim chusteczkom albo chusteczkom z nadrukami ustępują miejsca ekologiczne chusteczki jednorazowe. Nic nie stoi na przeszkodzie aby sprawić sobie również model z nadrukiem. Wśród miękkich, tekstylnych akcesoriów dla dziewczynek na pewno znajdą się także chusteczki na głowę dla dziewczynek albo, w przypadku tych starszych niż niemowlęta, miękkie i przyjemne w dotyku chusteczki na szyję.

UROCZE AKCESORIA DLA DZIEWCZYNEK

Akcesoria dla dziewczynek jakie znajdziecie w Fabryce Bodziaków są właśnie takie aby wychodziły naprzeciw wyjątkowym potrzebom i wymaganiom niemowląt. To mięciutkie, przyjemne w dotyku oraz zdrowe dla delikatnej skóry dziecka bawełniane opaski oraz czapeczki. Czapeczki zadrukowywać można naturalnie na różne sposoby: na przykład na otoku takiej czapeczki, z przodu czy też z boku. Nadruki asymetryczne także pasują młodym damom. Opaski dziewczęce z kokardami z Fabryki Bodziaków oferujemy w jednolitych kolorach, ale także jako bardzo zdobne, wzorzyste. Takie małe akcesoria dla dziewczynek często całkowicie odmieniają całą niemowlęcą stylizację. Bywa, że opaska z kokardką to jedyny, ale za to mocny akcent w stroju podkreślający płeć dziecka. Jeżeli macie pomysł na inne akcesoria z nadrukiem skontaktujcie się z nami koniecznie. Dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć na odzieży dziecięcej i nie tylko oraz na tekstylnych akcesoriach nadruki Waszych marzeń!