Poduszki dla dziewczynek

Wyświetlanie 1–24 z 55 wyników

Filtry

DZIEWCZĘCE PODUSZKI
Poduszki dla dziewczynek wydaje się być bardzo uniwersalnym i demokratycznym gadżetem. No, chyba, że mają one wyjątkowy kształt albo nadruk. Wówczas stają się czymś bardzo indywidualnym, wręcz intymnym. Kiedy wyrastamy z ulubionego, małego niemowlęcego kocyka, to poduszka obok różnego typu przytulanek staje się jednym z ważniejszych elementów wyposażenia dziecięcego pokoju. Mamy tutaj na myśli poduszki dla dziewczynek przeznaczone do spania jak i typowo dekoracyjne poduszki, towarzyszące dziecku także w dzień i stanowiące swoistą ozdobę wnętrza. Takie poduszki nadają wnętrzom przytulnego i ciepłego klimatu. Poduszki dla dziewczynek charakteryzują naturalnie odpowiednie motywy. Patrząc na taką poduszkę nie ma cienia wątpliwości, że jest to element wyposażenia pokoju dziewczęcego. Poduszki dla dziewczynek są kochane przez dzieci w wieku przedszkolnym jak i przez nastolatki. Poduszka z wybranym przez siebie nadrukiem sprawia, że od razu w pokoju czujemy się właśnie tak – jak u siebie. Bez względu na to, czy chodzi o pokój w domu, pokój hotelowy czy może pokój w szkolnym internacie.
IDEALNE NA PREZENT
Takie poduszki z nadrukami to świetny pomysł na prezent dla dziewczynki. Nie jest to odzież i nie sprawia takich trudności, jakie mogą dotyczyć na przykład t-shirtu z ciekawym nadrukiem kiedy nie znamy odpowiedniego rozmiaru. Nawet, jeżeli nie znamy upodobań dziewczynki, którą mamy właśnie obdarować, to istnieje przecież bardzo uniwersalne wzornictwo, jakie przypada do gustu większości dzieci. Wiele poduszek dla dziewczynek oferowanych przez Fabrykę Bodziaków to na przykład poduszki w kształcie różnych zwierzątek, jak chociażby: sarenka, wiewiórka albo króliczek. Takie poduszki nie są typowo poduszkami dla dziewczynek, w zależności od konkretnego modelu wiele spośród nich przypadnie do gustu także małym chłopcom. Dekoracyjna poduszka z nadrukiem jest również prezentem na każdą kieszeń a zatem na tyle niezobowiązującym podarunkiem, żeby rodzice dziecka nie czuli się skrępowani widmem grzecznościowego rewanżu. Poduszka dekoracyjna jest jednocześnie czymś bardziej „oficjalnym” niż poduszka do spania i inne rzeczy typowo do sypialni. Nie budzi zatem ewentualnych kontrowersji jeżeli chodzi o savoir vivre związany z obdarowywaniem innych.
PODUSZKI DLA DZIEWCZYNEK Z NAPISAMI
Oprócz kolorowej grafiki i wyrafinowanych kształtów poduszek dla dziewczynek od Fabryki Bodziaków macie do wyboru również szereg nietuzinkowych, prostokątnych i kwadratowych poduszek klasycznych. Co czyni je wyjątkowymi? Oczywiście jest to grafika bądź napis stanowiący wyróżniający taką poduchę nadruk. Co zaś będzie znajdowało się właśnie na Waszych poduszkach? To już wyłącznie Wasz wybór. Przyślijcie projekt abyśmy mogli stworzyć dekoracyjną poduszkę Waszych marzeń. Poduszki dla dziewczynek mogą przybierać naprawdę zaskakujące formy. Zawsze są mile widziane ze względu na ich walory dekoracyjne i praktyczne. Płeć piękna, przynajmniej według stereotypów, jest bardzo kreatywna, wrażliwa na piękno wokół siebie i lubi otaczać się estetycznymi przedmiotami, jak na przykład poduszki dekoracyjne.