Komplety dla dziewczynek

Wyświetlanie 1–24 z 161 wyników

Filtry

KOMPLETY DLA DZIEWCZYNKI
Komplety dla dziewczynek to połączenie góry stroju z dołem, które tworzą razem spójną i estetyczną całość. Komplety dla dziewczynek to np. piżamki, dresy lub sukieneczki i body. W ofercie znajdują się także komplety na specjalne okazje m.in. urodzinowe.
NAJLEPSZE KOMPLETY DZIEWCZĘCE
Wszystkie stylizacje kompletów dla dziewczynek to pięknie prezentująca się całość, która zachwyca wykonaniem i wyglądem. Spójność kompletów dla dziewczynek zapewnia wysoką gwarancję świetnie dopasowanej konwencji. Jeśli nie masz pomysłu na stylizację dla swojej córeczki z pewnością znajdziesz coś w Fabryce Bodziaków.
WIELE KOLORÓW I BARW
W naszym sklepie znajdziecie różne kolory kompletów dla dziewczynek. Od bieli, beżu, różu czy neutralnej szarości po czerwień, pudrowe barwy, brąz oraz czerń. Odcienie jasne, delikatne oraz mocne i ciemne. Duża różnorodność również znajduje się we wzorach naszych kompletów dla dziewczynek. Nie tylko napisy, ale również gwiazdki, kwiaty, misie oraz leniwce i inne słodkie zwierzaki.
FALBANKI, KOKARDKI I INNE UROZMAICENIA
Szczególną popularnością cieszą się okazjonalne komplety dla dziewczynek, które mają charakter uroczysty i często wykorzystywane są podczas imprez urodzinowych bądź rodzinnych takich jak chrzest święty. Dostępne są również komplety bawełniane urozmaicone o falbanki czy kokardki. Dresy welurowe z kolei dołączone mają słodkie uszka do kapturów bluz.
DLA PRAWDZIWYCH KSIĘŻNICZEK
W każdym z kompletów dla dziewczynek Twoja córeczka na pewno będzie wyglądać i czuć się wyjątkowo, zupełnie jak wszystkie księżniczki Disneya. Nasze komplety dziewczęce to modne, stylowe i pełne wdzięku ubranka, które pokochają wszystkie dziewczynki. Fabryka Bodziaków sprawi, że każda poczuje się jak gwiazda filmowa.
NA KAŻDĄ OKAZJĘ
Nasze komplety dla dziewczynek to ubranka, które świetnie nadadzą się na każdą okazję i uroczystość. Możesz zdecydować się na komplet dresowy lub nieco bardziej odświętny komplecik, który idealnie podkreśli urodę Twojej córeczki. Wszystko co tworzymy, tworzymy z troski i radości z uśmiechu naszych najmłodszych klientów. To z myślą o nich Fabryka Bodziaków oferuje wiele niepowtarzalnych ubranek dziecięcych, w tym kompletów dla dziewczynek, które idealnie sprawdzają się w szafie małej królewny.